Є-дата Офіційний форум проекту

Повна версія: Пропозиція
Наразі Ви переглядаєте скорочену версію. переглянути повну версію з належним форматуванням.
Доброго дня!

Шановні розробники по можливості реалізуйте в життя наступні пропозиції:
  1. Можливість одночасного фільтрування договорів по усім полям
  2. Реалізуйте можливість фільтрування інших документів (особливо актів/накладних)
  3. Реалізуйте можливість фільтрування переліку товарів в специфікаціях (таблички що є в договорах, додаткових угодах та актах/накладних)
  4. В специфікаціях добавте колонку яка би формулою виводила загальну суму по товару (по кожній позиції - рядок). А також загальну вартість цілої специфікації також формулою
  5. Зробіть можливість автоматичного завантаження специфікації (Все до всього)
  6. Додайте ще один фільтр не підписані документи
  7. Додайте можливість ручного сортування документів
  8. Додайте до специфікацій колонку № з/п з автоматичним нумеруванням
З повагою, користувач
І ще було б зручно в списку документів бачити до якого документа внесена специфікація а до якого ще ні. А то щоб це взнати (щоб перевірити чи у всі документи внесли специфікації) потрібно відкривати кожен документ.
(08-17-2016, 09:09 AM)VOV Написав: [ -> ]І ще було б зручно в списку документів бачити до якого документа внесена специфікація а до якого ще ні. А то щоб це взнати (щоб перевірити чи у всі документи внесли специфікації) потрібно відкривати кожен документ.

так, це було б дуже зручно
Хочу внести невеликі пропозиції.
1. Під час перегляду переліку договорів, при великій їх кількості, перелік відкрівається не весь, а порціями. Тобто необхідно пролистати сторінку до кінця вниз, для того, щоб побачити наступні договори і т.д. до кінця списку.

При послідовному опрацюванні кожного договору необхідно в нього заходити, але при поверненні до списку необхідно знову прокручувати весь перелік у пошуках необхідного наступного договору. Це значно збільшує обяг часу на пошук потрібного договору.

ПРОПОЗИЦІЯ: Додати можливість відкривати договір з переліку у новій вкладці браузера (я використовую Mozilla Firefox). Тоді не потрібно буде знову його шукати у переліку, що також зменшіть навантаження на сайт при прокручуванні переліку договорів.

2. Створити можливість формування переліку занесених договорів, у своєму кабінеті, у вигляді файлу CSV (з усіма реквізитами). Це прискорить перевірку занесеної на сайт інформаціїї та її перевірку і також зменшить навантаження на сайт. Так само зробити для всіх видів документів у своєму кабінеті користувача.
Шановні розробники, будь ласка поміняйте раскладку на сайті, бо вона стоїть російська. Зробіть українською!
(09-21-2016, 01:31 PM)КУ "ЦФМТЗОЗ ТРРЗО Написав: [ -> ]...бо вона стоїть російська...

З чого зроблений такий висновок?
1 Зробіть інтеграцію між проплатами які завантажує Казначейство і користувач у Є-даті, щоб зменшити ймовірність виникнення технічних помилок
2 Спростіть процедуру видалення помилково внесеної, продубльованої інформації, можливо створіть позначку яка б була свідченням що цей документ потребує видалення
Доброго дня! 

Акт 

1. В специфікації дуже не зручно прибирати нулі і т.п.
2. Послідовність колонок - зазвичай - розмірність, кількість, ціна.
3. Прохання, зробити можливість робити копії рядків, бо наповнення дуже часто повторюється

Sad