Є-дата Офіційний форум проекту
АЦСК ІДД ДФС - Версія для друку

+- Є-дата Офіційний форум проекту (http://forum.e-data.gov.ua)
+-- Форум: E-data (http://forum.e-data.gov.ua/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Форум: Ключі/ЕЦП (http://forum.e-data.gov.ua/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Обговорення: АЦСК ІДД ДФС (/showthread.php?tid=16)

Сторінки: 1 2

АЦСК ІДД ДФС - Галицька - 02-29-2016

Ключі безкоштовні

Для отримання ключа потрібно:

1. Підготувати необхідні документи відповідно до переліку, вказаного на сайті. АЦСК – Реєстрація користувачів -  http://acskidd.gov.ua/r_kor.

Зразки заповнення документів можна отримати там само.

2. Зареєструватися в найближчому Центрі сертифікації ключів.

Адреси центрів вказані тут  http://acskidd.gov.ua/contacts.

3. З’явитися в Центр з чистими електронними носіями інформації (флеш-пам'ять або DVD-R) з розрахунку – по одному на ключ.
4. За допомогою фахівців АЦСК згенерувати ключі, записати їх на електронні носії та отримати інструкції з використання.

У разі виникнення питань  щодо отримання ЕЦП ви можете зателефонувати до АЦСК ІДД за номером (044) 284-00-10)

Якщо ви вже маєте такі ключі, ними можна користуватися для роботи на порталі "Є-Дата", виготовляти нові не потрібно

RE: АЦСК ІДД ДФС - Ustan - 06-10-2016

(02-29-2016, 01:46 PM)Галицька Написав: Ключі безкоштовні

Для отримання ключа потрібно:

1. Підготувати необхідні документи відповідно до переліку, вказаного на сайті. АЦСК – Реєстрація користувачів -  http://acskidd.gov.ua/r_kor.

Зразки заповнення документів можна отримати там само.

2. Зареєструватися в найближчому Центрі сертифікації ключів.

Адреси центрів вказані тут  http://acskidd.gov.ua/contacts.

3. З’явитися в Центр з чистими електронними носіями інформації (флеш-пам'ять або DVD-R) з розрахунку – по одному на ключ.
4. За допомогою фахівців АЦСК згенерувати ключі, записати їх на електронні носії та отримати інструкції з використання.

У разі виникнення питань  щодо отримання ЕЦП ви можете зателефонувати до АЦСК ІДД за номером (044) 284-00-10)

Якщо ви вже маєте такі ключі, ними можна користуватися для роботи на порталі "Є-Дата", виготовляти нові не потрібно

Не знаю, чи в ту тему я звернулася, але підкажіть, будь-ласка, із-за проблем з ПК, потрібна переустановка операційної системи. Чи працюватиме все після переустановки? Ключі від фіскальної служби. Наявні і сертифікати. Чи зможу я на нову оперційну сисему встановити ті ж сертифікати і далі підписувати документи наявними ключами без будь-яких змін?

RE: АЦСК ІДД ДФС - Eugene - 06-11-2016

(06-10-2016, 09:31 AM)Ustan Написав: Не знаю, чи в ту тему я звернулася, але підкажіть, будь-ласка, із-за проблем з ПК, потрібна переустановка операційної системи. Чи працюватиме все після переустановки? Ключі від фіскальної служби. Наявні і сертифікати. Чи зможу я на нову оперційну сисему встановити ті ж сертифікати і далі підписувати документи наявними ключами без будь-яких змін?

Для роботи з порталом Є-Дата перевстановлення ОС не має значення. Потрібен лише той же браузер, в якому ви до цього успішно працювали. З сертифікатами теж нічого особливого не потрібно робити, оскільки кожен раз при накладанні ЕЦП на порталі відбувається пошук і перевірка сертифікатів на сайті АЦСК.

RE: АЦСК ІДД ДФС - Галицька - 08-22-2016

Увага! 

У зв'язку з оновленнями на порталі є збої у підписанні документів -  видає "помилку сертифікату" або інші повідомлення, пов'язані з ключами.

Перепрошуємо

RE: АЦСК ІДД ДФС - Lara - 08-23-2016

(08-22-2016, 11:15 AM)Галицька Написав: Увага! 

У зв'язку з оновленнями на порталі є збої у підписанні документів -  видає "помилку сертифікату" або інші повідомлення, пов'язані з ключами.

Перепрошуємо

Добрий день, виникає помилка у профілі організації в полі Організаційно-правова форма господарювання та не підписуються ні документи ні звіти. Коли можна буде працювати?

RE: АЦСК ІДД ДФС - Inna_81 - 08-23-2016

(08-23-2016, 07:07 AM)Lara Написав:

Перепрошуємо

Добрий день, виникає помилка у профілі організації в полі Організаційно-правова форма господарювання та не підписуються ні документи ні звіти. Коли можна буде працювати?

+1, та же самая проблема, не можем подписать уже 3 дня. Уважаемые администраторы сайта решите проблему, пожалуйста!!!!

RE: АЦСК ІДД ДФС - Михайло82 - 08-30-2016

(08-23-2016, 07:14 AM)Inna_81 Написав:
(08-23-2016, 07:07 AM)Lara Написав:

Перепрошуємо

+1, та же самая проблема, не можем подписать уже 3 дня. Уважаемые администраторы сайта решите проблему, пожалуйста!!!!

Виправте помилку, майже тиждень не підписуються договори та звіти, пишу тут бо вже не знаю де писати, дайте будь-ласка відповідь

RE: АЦСК ІДД ДФС - Eugene - 08-30-2016

(08-30-2016, 07:42 AM)Михайло82 Написав: Виправте помилку, майже тиждень не підписуються договори та звіти, пишу тут бо вже не знаю де писати, дайте будь-ласка відповідь

Здається відповідь є і тут, і при вході на портал. Є проблема, про неї повідомили, над вирішенням працюють, хіба цього не досить?

RE: АЦСК ІДД ДФС - ukrainian1814 - 10-01-2016

Прошу відповісти на наступні питання щодо процедури генерації ключів:
- чи може фізична особа, яка хоче виготовити ключ, самостійно встановити на власному ПК програму "ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1"
і згенерувати особистий ключ. Після чого надати до центру АЦСК  Запити на формування посилених сертифікатів разом з комплектом документів. Чи дана процедура стосується тільки державних структур? А по фізичних особах генерація ключів і запитів здійснюється тільки в центрі сертифікації?

- Чи правильно я зрозумів, що заява на реєстрацію може бути заповнена як власноручно (кульковою ручкою), так і шляхом заповнення XLS-файлу, який розміщено на сайті? Після чого роздрукована в 2-х екземплярах і подана в АЦСК.

RE: АЦСК ІДД ДФС - Eugene - 10-04-2016

(10-01-2016, 08:20 PM)ukrainian1814 Написав: Прошу відповісти на наступні питання щодо процедури генерації ключів:
- чи може фізична особа, яка хоче виготовити ключ, самостійно встановити на власному ПК програму "ІІТ Користувач ЦСК-1.3.1"
і згенерувати особистий ключ. Після чого надати до центру АЦСК  Запити на формування посилених сертифікатів разом з комплектом документів. Чи дана процедура стосується тільки державних структур? А по фізичних особах генерація ключів і запитів здійснюється тільки в центрі сертифікації?

- Чи правильно я зрозумів, що заява на реєстрацію може бути заповнена як власноручно (кульковою ручкою), так і шляхом заповнення XLS-файлу, який розміщено на сайті? Після чого роздрукована в 2-х екземплярах і подана в АЦСК.

Якщо після вивчення регламенту АЦСК залишились питання, то щодо правильності оформлення документів і порядку генерації ключів варто запитати безпосередньо в АЦСК. Тут представників АЦСК ДФС немає