Є-дата Офіційний форум проекту
Структура ДБФ файлів для іморту - Версія для друку

+- Є-дата Офіційний форум проекту (http://forum.e-data.gov.ua)
+-- Форум: E-data (http://forum.e-data.gov.ua/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Форум: Інтеграція (http://forum.e-data.gov.ua/forumdisplay.php?fid=3)
+--- Обговорення: Структура ДБФ файлів для іморту (/showthread.php?tid=34)

Сторінки: 1 2 3 4

Структура ДБФ файлів для іморту - EVGENIY - 03-21-2016

Доброго дня шановні розробники порталу е-дата! 
Наближається звітність за І квартал 2016 року, хочу нагадати що Мінфін виклав форми звітності 2 і 4 в нових редакціях, де додав нові колонки! З цього приводу хотілось би дізнатися нову структуру дбф файлів для завантаження на портал!  Rolleyes

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Eugene - 03-21-2016

(03-21-2016, 12:57 PM)EVGENIY Написав: Доброго дня шановні розробники порталу е-дата! 
Наближається звітність за І квартал 2016 року, хочу нагадати що Мінфін виклав форми звітності 2 і 4 в нових редакціях, де додав нові колонки! З цього приводу хотілось би дізнатися нову структуру дбф файлів для завантаження на портал!  Rolleyes

еммм...  Rolleyes  а хіба у формі 2 нові колонки додались?

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Slavker - 03-22-2016

(03-21-2016, 08:42 PM)Eugene Написав:
(03-21-2016, 12:57 PM)EVGENIY Написав: Доброго дня шановні розробники порталу е-дата! 

А КЕКВ 2276?

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - EVGENIY - 03-22-2016

Так з формою 2 я погарячкував    Blush
Але всі форми 4 точно змінились  Rolleyes

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Ірина Кос - 03-22-2016

Доброго дня шановні розробники порталу е-дата!
Скажіть, будь-ласка, коли буде визначена структура ДБФ файлів для іморту інформації про договори на портал е-дата з бази даних програми "Парус".
Дуже велике додаткове навантаження на бухгалтерів при значній кількості договорів!

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Галицька - 03-22-2016

(03-22-2016, 08:41 AM)Ірина Кос Написав: Доброго дня шановні розробники порталу е-дата!
Скажіть, будь-ласка, коли буде визначена структура ДБФ файлів для іморту інформації про договори на портал е-дата з бази даних програми "Парус".
Дуже велике додаткове навантаження на бухгалтерів при значній кількості договорів!

Пакетне завантаження договорів можна буде реалізувати через файли .csv. 
Завдання зараз перебуває на тестуванні та доопрацюванні. 
Після його реалізації приклади будуть оприлюднені на нашому форумі та оновлені в інструкціях, а також надіслані тим обліковим системам, які звернулися до нас із запитом.

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Галицька - 03-22-2016

(03-22-2016, 06:43 AM)EVGENIY Написав:

Так з формою 2 я погарячкував    Blush
Але всі форми 4 точно змінились  Rolleyes

Як тільки Казначейство ї матиме  і нам надастоь - ми їх відразу оприлюднимо в усіх доступних місцях

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Світлана Івах - 03-30-2016

Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, якщо в мене існує така табличка в екселі, наприклад, за цілий квартал. Тобто там всі договори які були створені в цьому кварталі і додатки до них та акти, і є там акти до договорів, які були створені і в передніх кварталах. Заносились вони в табличку, відповідно до проплати в банку (по даті сплати).
І звісно, що коди контрагентів і номери договорів будуть збігатися.
То як це завантажувати і файлі .csv.?

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - Галицька - 04-15-2016

Друзі, на порталі ще немає нових форм dbf для імпорту звітності за 2016 рік, 
тому, БУДЬ ЛАСКА, не намагайтеся завантажити нові файли в стару форму - нічого не вийде!

RE: Структура ДБФ файлів для іморту - EVGENIY - 06-24-2016

Ну що там з новою структурою?? Вже ж скоро квартальний звіт за другий квартал  Confused