Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Робота з договорами
(08-31-2016, 12:40 PM)Upfu_ber Написав:
(08-31-2016, 11:04 AM)варченко дмитро Написав: доброго дня, таке питання:
1) це правда, що закон про здійснення державних закупівель не працює з першого серпня цього року?
2) якщо так, то який тоді закон вводити?

Так.Вводити Закон України "Про публічні закупівлі".

а який пукнт та статтю вказувати чи тільки сам закон?
Відповісти
(09-02-2016, 11:24 AM)варченко дмитро Написав:
(08-31-2016, 12:40 PM)Upfu_ber Написав:
(08-31-2016, 11:04 AM)варченко дмитро Написав: доброго дня, таке питання:
1) це правда, що закон про здійснення державних закупівель не працює з першого серпня цього року?
2) якщо так, то який тоді закон вводити?

Так.Вводити Закон України "Про публічні закупівлі".

а який пукнт та статтю вказувати чи тільки сам закон?

Згідно Закону України "Про публічні закупівлі" cт.2 п1
Відповісти
Доброго дня! Я переглянула весь форум і питання для мене так і залишилось відкритим: чи вказуємо ми ІПН та адресу ФОП чи ні - згідно Закону про персональні дані?
Відповісти
доброго дня у всіх едата працює добре?
Відповісти
(09-13-2016, 06:07 AM)Світлана Івах Написав: доброго дня у всіх едата працює добре?
не працює
Відповісти
(09-12-2016, 08:31 AM)Gelena Написав: Доброго дня! Я переглянула весь форум і питання для мене так і залишилось відкритим: чи вказуємо ми ІПН та адресу ФОП чи ні  - згідно Закону про персональні дані?

коли в договорі з ФОП я вказую його адресу обов'язково як із підприємствами.
Відповісти
Подскажите пожалуйста, как внести дополнительное трехстороннее соглашение? В договорах можно уже выбрать двух - трех - сторонние договора.
Был договор с УДСО. С 01.12.2015 создана Полиция охраны. Согласно трехстороннему доп соглашению Управление охраны есть приемником всех прав и обязанностей УДСО.
Управление полиции охраны совершенно новое юр лицо.
Відповісти
(09-19-2016, 09:07 AM)de.kiev Написав: Подскажите пожалуйста, как внести дополнительное трехстороннее соглашение? В договорах можно уже выбрать двух - трех - сторонние договора.
Был договор с УДСО. С 01.12.2015 создана Полиция охраны. Согласно трехстороннему доп соглашению Управление охраны есть приемником всех прав и обязанностей УДСО.
Управление полиции охраны совершенно новое юр лицо.

Таку дод.угоду поки що нема як внести
Відповісти
Подскажите, пожалуйста, в поле "Обгрунтування" правильно будет ссылаться на п.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі», который звучит как:

Стаття 2. Сфера застосування Закону
1. Цей Закон застосовується:
до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;

Тут говорится, где он применяется, т.е. если условие не выполнено, он не используется, правильно я понимаю?
Відповісти
(09-20-2016, 04:27 PM)OlgaPr Написав: Подскажите, пожалуйста, в поле "Обгрунтування" правильно будет ссылаться на п.1 ст.2 ЗУ «Про публічні закупівлі», который звучит как:

Стаття 2. Сфера застосування Закону
1. Цей Закон застосовується:
до замовників, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів), послуги (послуг) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень, а робіт - 1,5 мільйона гривень;

Тут говорится, где он применяется, т.е. если условие не выполнено, он не используется, правильно я понимаю?

Так. Можна ще додатково вказати щось на кшталт: вартість товарів/робіт менша 200тис/1,5млн, а далі - про статтю
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 7 Guest(s)