Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Форум
Чому на форум відписується на  англійській мові ?Це неповага до нашої мови
Відповісти
Це обговорювання не для цього форуму!!!
Відповісти
(02-16-2017, 11:50 AM)Natushka Написав: Чому на форум відписується на  англійській мові? Це неповага до нашої мови

Тому що цей форум, судячи з останнього рядку кожної його сторінки, не написаний українськими програмістами, а є безкоштовним програмним забезпеченням (форумний рушій MyBB), яке не повністю українізоване.
На мою скромну думку, жодної неповаги до мови тут немає, оскільки англійська, на відміну від російської, нічим українській мові не загрожує.
Інша справа, що Вам може бути неприємно отримувати незрозумілі повідомлення, якщо Ви не вивчали англійську. В такому випадку користуйтеся https://translate.google.com, який зараз перекладає з англійської на українську досить якісно, щоб зрозуміти текст.
Відповісти
Доброго дня. У мене запитання: Чи можна роздрукувати список занесених на портал договорів,актів,накладних ? Підкажіть будь-ласка.Дякую.
Відповісти
(02-28-2017, 12:45 PM)Вікторія Іванівна Написав: Доброго дня. У мене запитання: Чи можна роздрукувати список занесених на портал договорів,актів,накладних ? Підкажіть будь-ласка.Дякую.

Список договорів, які ще не підписані цифровим підписом, можна вивести у файл .csv. На мою думку, було б значно краще якби туди виводилися і підписані договори. Але маємо що маємо.
А так, мабуть, єдиний шлях - або друкувати безпосередньо з браузера, або  Ctrl+C - Ctrl+V з подальшим перетворенням тексту на таблиці.
Акти та накладні, мабуть, - ніяк.

Ще можна вводити інформацію не на сайт, а в csv-файли і лише потім завантажувати її на сайт з тих файлів. Тоді у Вас буде залишатися вся інформація. Але вводити договір в один рядок широченної таблиці не дуже зручно.
Відповісти
Доброго ранку всім! ... і перш за все розробникам цього форуму, які його зіпсували. Дякую, що маю витрачати свій робочий час на переклад анкети з англійської мови. Мало того, що наповнення ресурсу Е-Дата вимагає витрачання неоплачуваного позаробочого часу, так мені ще потрібно пристосовуватись до ваших забаганок на форумі. Не хочу шукати пояснення з приводу даного питання, бо поважаю свій час і раджу вам прислухатися до побажань ваших користувачів. Тому, шановні, враховуючи наперед ваші "благі наміри", а також обгрунтованість такого вчинку висловлюю своє обурення даним питанням! Не вважаю, що сервісний переклад на українську мову вимагає необмежених технічних та фінансових витрат.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)