Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Робота з договорами
#1
Інструкцію з цього приводу можна подивитися тут:

http://spending.gov.ua/web/guest/help-up...dohovorami
Відповісти
#2
Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, які договори можна вважати безстроковими? Буду дуже вдячна за відповідь.
Відповісти
#3
(03-01-2016, 10:05 AM)ДУ "ЦФЛ Написав: Доброго дня! Підкажіть, будь ласка, які договори можна вважати безстроковими? Буду дуже вдячна за відповідь.

Договори, в яких не вказана кінцева дата і які пролонговуються автоматично, без укладення додаткових угод
Відповісти
#4
Доброго дня! Ми-комунальне підприємство. Підскажіть, будь ласка, стосовно п.2) ст.3 ЗУ "Про відкритість використання публічних коштів". Нам потрібно заносити усі договори у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності чи лише договори, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень? Дякую за відповідь!
Відповісти
#5
(03-01-2016, 12:12 PM)jivhik Написав: Доброго дня! Ми-комунальне підприємство. Підскажіть, будь ласка, стосовно п.2) ст.3 ЗУ "Про відкритість використання публічних коштів". Нам потрібно заносити усі договори у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності чи лише договори, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень? Дякую за відповідь!

У статті 3 Закону України "Про відкритість використання публічних коштів" зазначено

Стаття 3. Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення
1. Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, надається за встановленими законодавством України формами та має містити такі відомості:

2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:

підприємство (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника);

орган управління майном підприємства (найменування, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника);

відомості про договори, укладені за звітний період, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), строк дії договору);

відомості про стан виконання договорів, укладених за попередні звітні періоди, які продовжують виконуватися, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень (предмет договору, виконавець (найменування, ідентифікаційний код юридичної особи, місцезнаходження, прізвище, ім’я та по батькові керівника), вартість договору, ціна за одиницю (за наявності), обсяг платежів за договором у звітному періоді, наявність або відсутність претензій і штрафних санкцій, що виникли в результаті виконання договору, акти виконання договору (акти наданих послуг, приймання-передачі, виконаних робіт) за наявності).

обсяг платежів за договорами за звітний період - у розрізі товарів, робіт і послуг


Інформація, зазначена в цьому пункті, оприлюднюється щорічно, не пізніше 31 січня року, наступного за звітним роком, та зберігається в режимі вільного доступу протягом трьох років з дня оприлюднення;
Відповісти
#6
Добрый день! Скажите пожалуйста:
1. если договор заключён на приобретение одной услуги, спецификацию нужно заполнять в договорах или нет?
2.если было доп.соглашение к договору,спецификацию нужно заполнять повторно в договорах или нет?
Відповісти
#7
Підкажіть, будь-ласка, як в е-data вводити апостроф?
Відповісти
#8
(03-01-2016, 12:57 PM)Ленуся Котик Написав: Добрый день! Скажите пожалуйста:
1. если договор заключён на приобретение одной услуги, спецификацию нужно заполнять в договорах или нет?
2.если было доп.соглашение к договору,спецификацию нужно заполнять повторно в договорах или нет?

Прочитайте в инструкции раздел "Спецификация"
Відповісти
#9
(03-01-2016, 01:25 PM)Галина Написав: Підкажіть, будь-ласка, як в е-data вводити апостроф?

Alt39

(03-01-2016, 01:25 PM)Галина Написав: Підкажіть, будь-ласка, як в е-data вводити апостроф?

Alt39 (Alt той що зліва на клавіатурі)
Відповісти
#10
(03-01-2016, 01:25 PM)Галина Написав: Підкажіть, будь-ласка, як в е-data вводити апостроф?

Alt39 (Alt, що зліва на клавіатурі)
Відповісти


Швидкий перехід на форум:


Users browsing this thread: 3 Guest(s)