Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Робота з договорами
#31
Доброго Дня!! Уточнення. В специфікації  у графі "ціна за одиницю"проставляємо всі суми З "ПДВ"  і  "БЕЗ ПДВ" чи є якесь обмеження (в інструкції нічого не вказано).
Відповісти
#32
(03-09-2016, 12:53 PM)vkgopri_gorsovet Написав: Доброго дня!
Як внести специфікацію, якщо у договорі не вказано кількість товару, а він укладений на загальну суму та у предметі договору лише вказано "канц.товари"?
Вносити специфікацію при заповненні фактичних накладних до цього договору?

Так, в накладних


(03-09-2016, 01:10 PM)musia2010 Написав:
(03-01-2016, 12:20 PM)Галицька Написав:
(03-01-2016, 12:12 PM)jivhik Написав: Доброго дня! Ми-комунальне підприємство. Підскажіть, будь ласка, стосовно п.2) ст.3 ЗУ "Про відкритість використання публічних коштів". Нам потрібно заносити усі договори у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності чи лише договори, загальна вартість яких перевищує 1 мільйон гривень? Дякую за відповідь!

У статті 3 Закону України "Про відкритість використання публічних коштів" зазначено

Стаття 3. Зміст інформації про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, та строки її оприлюднення
1. Інформація про використання публічних коштів, що підлягає оприлюдненню, надається за встановленими законодавством України формами та має містити такі відомості:

2) у разі використання коштів підприємств, отриманих ними від їхньої господарської діяльності:
....
так все-таки: вносити всі договори по спецфонду чи тільки ті договори, які перевищують 1 млн. грн? бо я з гарячки всі вношу

Ви все-таки не змішуйте використання бюджетних коштів розпорядниками і коштів підприємств, отриманих від господарської діяльності. Бюджет складається із загального та спеціального фонду (див.Бюджетний кодекс). Тобто кошти спецфонду - це теж бюджетні кошти. В законі не розділяються фонди, тому розпорядники та одержувачі бюджетних коштів мають оприлюднювати всі договори, що стосуються використання бюджетних, незалежно від фонду.


(03-09-2016, 01:50 PM)muskat Написав: Не совсем понятно мне как быть с трехсторонними договорами! Подскажите, пожалуйста!
Поки що немає куди вносити.


(03-09-2016, 01:54 PM)Павло Написав: Доброго Дня!! Уточнення. В специфікації  у графі "ціна за одиницю"проставляємо всі суми З "ПДВ"  і  "БЕЗ ПДВ" чи є якесь обмеження (в інструкції нічого не вказано).
На даний вносити ціни, як є в специфікації на паперовому документі, нічого додатково не вираховуючи
Відповісти
#33
Тогда как мне внести правильно трехсторонний договор на "вивезення" та "знешкодження" ТПВ? Сначала с внести договор с одной стороной и акт к нему на "вивезення" , а потом вносим тот же договор, но уже другой акт на "знешкодження"?
Відповісти
#34
(03-10-2016, 06:57 AM)muskat Написав: Тогда как мне внести правильно трехсторонний договор на "вивезення" та "знешкодження" ТПВ? Сначала с внести договор с одной стороной и акт к нему на "вивезення" , а потом вносим тот же договор, но уже другой акт на "знешкодження"?

Тристиронні поки що не вносити ніяк.
Відповісти
#35
Подскажите не могу удалить договор?нажимаю "видалити" реакции никакой
Відповісти
#36
Доброго дня! Вже більше тижня не можу зберегти специфікацію до будь-якого договору?
Це який-небудь збій у мене в налаштуваннях?
Відповісти
#37
(03-11-2016, 08:31 AM)Shevochka1990 Написав: Подскажите не могу удалить договор?нажимаю "видалити" реакции никакой
Це якась проблема на порталі.

(03-11-2016, 09:14 AM)Viktoriya Написав: Доброго дня! Вже більше тижня не можу зберегти специфікацію до будь-якого договору?
Це який-небудь збій у мене в налаштуваннях?
Напевно щось не так вносите (наприклад, ціну чи кількість через кому, а треба через крапку) або в найменуваннях присутні лапки. Прогляньте корисні поради
Відповісти
#38
(03-11-2016, 06:43 PM)Eugene Написав:
(03-11-2016, 08:31 AM)Shevochka1990 Написав: Подскажите не могу удалить договор?нажимаю "видалити" реакции никакой
Це якась проблема на порталі.

Когда эта проблема решиться ?уже около недели не могу удалить документ
Відповісти
#39
Неможливо зайти в договори взагалі!!! Це у всіх так?
Відповісти
#40
Діана, було теж саме хвилин 10 назад. Зараз сайт не працює зовсім!
Відповісти


Швидкий перехід на форум:


Users browsing this thread: 4 Guest(s)