Thread Rating:
  • 4 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Робота з договорами
(06-21-2017, 01:30 PM)morachka17 Написав: Доброго дня! Яка ситуація на сьогодні відносно ФО-П,чи треба при реєстрації договору з ФО-П писати повністю їх данні(ІПН,адреса)?

Якщо є згода ФОПа на оприлюднення даних, то можна легко вносити все. Якщо нема - то можна номер "забивати хрестиками".
Відповісти
Добрий день .Як вносити договори по програмі "Доступні ліки " де є один договір без суми який діє цілий рік.А основою для проплат є звіти аптек ,на основі яких я реєструю бюджетні зобов'язання .Договір не збільшується додатковими угодами.
Відповісти
(07-05-2017, 10:38 AM)КЗ "ВОЗНЕСЕНСЬКИЙ РЦ ПМСД Написав: Добрий день .Як вносити договори по програмі "Доступні ліки " де є один договір без суми який діє цілий рік.А основою для проплат є звіти аптек ,на основі яких я реєструю  бюджетні зобов'язання .Договір не збільшується додатковими угодами.

Загалом звіти або рахунки на основі цих звітів (звідти беруть специфіікацію, якщо вноситься рахунок) вносять як акти. Надішліть, будь ласка, скан звіту на пошту Є-Дати або заповніть форму й прикладіть файл через кнопку "Допомога", додатково проконсультуємося з юристом.
Відповісти
Доброго дня. Підкажіть будь ласка,як правильно розмістити договір купівлі-продажу квартири. Ми,виконавчий комітет,отримали субвенцію з обласного бюджету на купівлю житла для дітей сиріт. Є договір купівлі-продажу квартири, в якому сторонами виступають громадяни міста, цей договір відповідно завірений приватним нотаріусом. Чи розміщувати цей договір,як тристоронній? Але виконавчий комітет не зазначений в даному договорі. Наперед дякую.
Відповісти
Доброго дня спільното

Допоможіть будь-ласка як публікувати договори оприлюдненні
через систему Прозоро (майданчик zakupki.prom.ua)

Не стикався ще з такими договорами

якщо можна будь-ласка роз'ясніть як заносити такі договори

Дякую
BleckMen08
Відповісти
Чому змінили порядок підпису документів? Це дуже не зручно і довго. Підписати акт та накладну можно тільки підписавши договір, Для цього потрібно зайти набрати договір ВИЙТИ-ПІДПИСАТИ, знов ЗАЙТИ набрати накладну і тоді тільки підписати. А з "Зависанием" програми це тільки відбирає час. Чи можна повернути порядок підписання документів у довільному порядку?
Відповісти
Добрый вечер. Подскажите, пожалуйста, исходя из последних изменений на Е-дата, теперь технически возможно при внесении актов, накладных указывать контрагента (у которого ранее произошло изменение названия), с новым названием. Ну у меня по крайней мере такое провернуть удалось. Или это все-таки не так??
Відповісти


Швидкий перехід на форум:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)