Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Загальні питання
#11
Підскажіть хто-небудь, чи повинна бюджетна установа, яка згідно Закону України "Про вiдкритiсть використання публiчних коштiв" на єдиному веб-порталі використання публiчних коштiв (е-дата) постійно і в повному обсязі оприлюднює всю необхідну інформацiю про використання публiчних коштiв, кожний раз відповідати на постійні запити громадських діячив щодо iнформацiї з питань бюджету, фактично дублюючи інформацію з е-дата. Одже доступ до iнформацiї, оприлюдненої на єдиному веб-порталi використання публiчних коштiв, є вiльним та безоплатним, з можливiстю анонiмного перегляду, копiювання та роздрукування необхідної iнформацiї. Може хтось з юридичною освітою підсказати, в листі-відповіді на запит громадського діяча чи можливо зробити тільки ссилку на інформацiю з єдиного веб-порталу використання публiчних коштiв (е-дата)?
Відповісти
#12
(08-08-2017, 08:17 AM)nicstar_74 Написав: Підскажіть хто-небудь, чи повинна бюджетна установа, яка згідно  Закону України "Про вiдкритiсть використання публiчних коштiв" на єдиному веб-порталі використання публiчних коштiв (е-дата) постійно і в повному обсязі оприлюднює всю необхідну інформацiю про використання публiчних коштiв, кожний раз відповідати на постійні запити громадських діячив щодо iнформацiї з питань бюджету, фактично дублюючи інформацію з е-дата. Одже доступ до iнформацiї, оприлюдненої на єдиному веб-порталi використання публiчних коштiв, є вiльним та безоплатним, з можливiстю анонiмного перегляду, копiювання та роздрукування необхідної iнформацiї. Може хтось з юридичною освітою підсказати, в листі-відповіді на запит громадського діяча чи можливо зробити тільки ссилку на інформацiю з єдиного веб-порталу використання публiчних коштiв (е-дата)?

Ні, не можно
ч. 2 ст. 22 Закону України "Про доступ до публічної інформації" Відповідь розпорядника інформації про те, що інформація може бути одержана запитувачем із загальнодоступних джерел, або відповідь не по суті запиту вважається неправомірною відмовою в наданні інформації.
Стаття 212-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення 
Порушення Закону України "Про доступ до публічної інформації", а саме: необґрунтоване віднесення інформації до інформації з обмеженим доступом, ненадання відповіді на запит на інформацію, ненадання інформації, неправомірна відмова в наданні інформації, несвоєчасне або неповне надання інформації, надання недостовірної інформації, -

тягне за собою накладення штрафу на посадових осіб від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Відповісти
#13
Всем привет!
Подскажите пару вопросов:
1) К договорам надо прикреплять спецификацию, а к накладным тоже надо её прикреплять? а то получается двойная работа
2) Чьими ЕЦП надо подписывать договора и отчёты? Печатью организации или печатью директора? Что будет если не той ецп подпишем, штраф?
3) Что делать с ИНН ФОПов? Если в договоре ФОП указал ИНН, а мы его не внесли, будет ли считаться это за нарушение? (В инструкции указано что для ФОП "не обязательно", но как это понимать?, а то потом скажут что не обязательно но всё-равно надо)
4) Есть договора по ремонтам. К ним идут АКТ(полностью расписана смета вплоть до гвоздя) и Довідка викананих робіт(просто перечислены работы и суммы). АКТ - без мокрых печатей, Довідка - с мокрыми печатями. Что надо выкладывать?
Відповісти
#14
Здравствуйте. Наткнулась на такую статью "Тестовый режим Е-дата продлен до конца 2017 года" это правда?
Відповісти


Швидкий перехід на форум:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)