Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Робота зі звітами
Доброго ранку, у мене такі питання за 2016 рік за звітами:
1) в квітні місяці я вводив форму 4-2 вручну за 1 квартал, бо він тоді був, коли додали його та ще декілька, потім видалили, через деякий час знову повернули форми, зберегти збереглося, таблицю вводив, потім як убрали хотів видалити, не видаляється, і відредаугвати натискаю, таблиця порожня, і не підписується, що робити, як видалити, не видаляється у мене ні з якої спроби? 
2) На Єдаті з'являються тільки підписані звіти та договори керівництву Єдата чи і непідписані?
Відповісти
Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно вносити звіти форми 7Д, за періоди 3-4 квартал 2015 року? Просто інші форми з'явилися пізніше.
Відповісти
(02-06-2017, 02:01 PM)Ольга Буджерин Написав: Доброго дня! Скажіть, будь ласка, чи потрібно вносити звіти форми 7Д, за періоди 3-4 квартал 2015 року? Просто інші форми з'явилися пізніше.

Раніше на сайті обговорювалося що робити якщо звіт у паперовому вигляді подається, а форми для вненсення на сайт ще немає... Експерти радили вносити, як тільки форма з'явиться на сайті. Тобто, звіти краще внести
Відповісти
Підкажіть будь ласка ми державний заклад "медична академія, чи потрібно вносити звіт "Обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг (ДП/КП)")?Дякую
Відповісти
(02-08-2017, 08:17 AM)Анна Написав: Підкажіть будь ласка ми державний заклад "медична академія, чи потрібно вносити звіт "Обсяг платежів за договорами у розрізі товарів, робіт і послуг (ДП/КП)")?Дякую
В єдаті в розділі профіль подивіться де стоїть галочка, якщо стоїть галочка Державні або комунальні підприємства, то вводьте. Я працюю в університеті, то дивлюся мені сказали, де ставити галочки, галочки не стоять нів ДП ні в КП.
Відповісти
Підкажіть будь ласка, чи потрібно бюджетній установі оприлюднювати на Єдаті звіти розпорядника коштів нищого рівня (одержувача бюджетних коштів)? Чи така установа повинна сама викладати свої звіти?
Відповісти
(02-20-2017, 10:29 AM)Літо Написав: Підкажіть будь ласка, чи потрібно бюджетній установі оприлюднювати на Єдаті звіти розпорядника коштів нищого рівня (одержувача бюджетних коштів)? Чи така установа повинна сама викладати свої звіти?

Кожна установа оприлюднює лише свої звіти.
Відповісти
(02-20-2017, 12:40 PM)VOV Написав:
(02-20-2017, 10:29 AM)Літо Написав: Підкажіть будь ласка, чи потрібно бюджетній установі оприлюднювати на Єдаті звіти розпорядника коштів нищого рівня (одержувача бюджетних коштів)? Чи така установа повинна сама викладати свої звіти?

Кожна установа оприлюднює лише свої звіти
Дякую
Відповісти
Доброго дня, підкажіть будь-ласка, ми Державна установа і розпорядники бюджетних коштів чи потрібно нам заповнювати Інформація про організації - користувачі коштів Фондів (ПФУ/ФЗДСС)? Дякую
Відповісти
(06-15-2017, 07:44 AM)Апеляційний суд Написав: Доброго дня, підкажіть будь-ласка, ми Державна установа і розпорядники бюджетних коштів чи потрібно нам заповнювати Інформація про організації - користувачі коштів Фондів (ПФУ/ФЗДСС)? Дякую

Цей Звіт ПФУ заповнює Пенсійний фонд.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)