Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Специфікація
(03-06-2016, 12:14 PM)Eugene Написав: Так, в обох колонках "ДК" і "ДК (CPV)" пишете лише цифрові коди (або прочерки, якщо вони не зазначені в паперових документах). Зверніть увагу, що перша колонка ДК - це колонка не для зазначення назви коду ДК (CPV), а попередній класифікатор ДК 016:2010. Дві колонки - це два різних класифікатори

Доброго дня!
Я так розумію у постачальників не обов'язково вимагати специфікації до договорів з кодами?
Чи краще щоб вони були?
BleckMen08
Відповісти
(03-09-2016, 08:58 AM)DNZUCPTO Написав:
(03-06-2016, 12:14 PM)Eugene Написав: Так, в обох колонках "ДК" і "ДК (CPV)" пишете лише цифрові коди (або прочерки, якщо вони не зазначені в паперових документах). Зверніть увагу, що перша колонка ДК - це колонка не для зазначення назви коду ДК (CPV), а попередній класифікатор ДК 016:2010. Дві колонки - це два різних класифікатори

Доброго дня!
Я так розумію у постачальників не обов'язково вимагати специфікації до договорів з кодами?
Чи краще щоб вони були?

Це питання стосунків розпорядник-постачальник, а не оприлюднення даних на порталі Є-дата. Якщо законодавством передбачена наявність кодів класифікатора в договорах, то й вимагаєте чи самі шукаєте (наприклад під час проведення тендерних процедур). А на порталі оприлюднюєте те, що є.
Відповісти
(03-09-2016, 10:40 AM)musia2010 Написав: Підкажіть будь-ласка, за періоди минулого року які вже введені, треба повертатися  і в накладних розписувати перелік товарів, чи починаючи з якогось періоду?

Якщо читати інструкцію, то там можна побачити - з першого кварталу 2016 року
Відповісти
Расскажите на примере: договор на "водопостачання" и "водовідведення". По гос. класификатору это 36.00.1 - вода , 36.00.2 - стоки. Сумму в разрезе спецификации ставим без ПДВ, а общая сумма акта уже с ПДВ. Правильно я делаю?
Відповісти
(03-10-2016, 12:19 PM)muskat Написав: Расскажите на примере: договор на "водопостачання" и "водовідведення". По гос. класификатору это 36.00.1 - вода , 36.00.2 - стоки. Сумму в разрезе спецификации ставим без ПДВ, а общая сумма акта уже с ПДВ. Правильно я делаю?

В межах нинішніх технічних можливостей порталу - правильно
Відповісти
Підкажіть будь-ласка, як саме вносити специфікацію? Я, наприклад, стараюсь вносити однією строчкою, якщо це проектна документація по якомусь об'єкту я пишу назву проектної роботи кількість 1 і ціна по договору, а також класифікатор якщо він є. Це правильно? Чи мені потрібно вносити весь кошторис?
Відповісти
Е- Дата будляска зробіть шось з порталом: набираю накладні (не маленькі) нажима зберігти зміни. А тут "бонус" нічого не зберегло. І це не поодинокі випадки. І це зовсімне смішно!!!!!!!!!
Відповісти
Доброго дня,підкажіть, будь-ласка, чи обов"язково до договору на є-даті повинна бути заповнена специфікація? У нас просто в предметі договору вказується : канцтовари на суму .....Тепер у зв"язку з тим, що на є-даті є табличка для відображення специфікації ми вручну оформляємо специфікацію, адже постачальники її не дають. Це значно ускладнює роботу.
То чи можна в специфікації до договору на є-даті писати в загальному, наприклад -господарчі товари на суму 10 000грн., коди залишати пустими, а вже потім в накладній наводити повний перелік купленої продукції?
Відповісти
Доброго дня.
Я зовсім не розумію, що не так зі специфікацією... Начебто у першій колонці назва послуги (лише букви,ніяких знаків),у другій,третій - цифри,але через крапку(наприклад:36.00.1),потім сума за одиницю через крапку, обсяги через крапку і т.д. (вводжу вручну поки що,нема часу вчити про завантаження). Для договору на воду все добре,а інші (наприклад, на послуги з обслуговування програм) не хоче вводити і все! Що роблю не так - не розумію... Може прочерки,як ви радите,ставити?
Про канцтовари взагалі страшно думати!Судячи з відгуків,з першого разу ця специфікація мені не піддасться...
Відповісти
(03-11-2016, 08:20 AM)Павло Написав: Е- Дата будляска зробіть шось з порталом: набираю накладні (не маленькі) нажима зберігти зміни. А тут "бонус" нічого не зберегло. І це не поодинокі випадки. І це зовсімне смішно!!!!!!!!!
Напевно в найменуваннях товару є спецсимволи, наприклад, лапки. Прогляньте корисні поради

(03-11-2016, 11:12 AM)Любов Написав: Доброго дня,підкажіть, будь-ласка, чи обов"язково до договору на є-даті повинна бути заповнена специфікація? У нас просто в предметі договору вказується : канцтовари на суму .....Тепер у зв"язку з тим, що на є-даті є табличка для відображення специфікації ми вручну оформляємо специфікацію, адже постачальники її не дають. Це значно ускладнює роботу.
То чи можна в специфікації до договору на є-даті  писати в загальному, наприклад -господарчі товари на суму 10 000грн., коди залишати пустими, а вже потім в накладній наводити повний перелік купленої продукції?
Специфікацію (розшифровку по товарах/послугах) зазначаєте в тих документах, в яких вони є. Тобто якщо в договорі немає, то придумувати не потрібно, зазначаєте в накладних чи актах.

(03-11-2016, 12:27 PM)Лалочка Написав: Доброго дня.
Я зовсім не розумію, що не так зі специфікацією... Начебто у першій колонці назва послуги (лише букви,ніяких знаків),у другій,третій - цифри,але через крапку(наприклад:36.00.1),потім сума за одиницю через крапку, обсяги через крапку і т.д. (вводжу вручну поки що,нема часу вчити про завантаження). Для договору на воду все добре,а інші (наприклад, на послуги з обслуговування програм) не хоче вводити і все! Що роблю не так - не розумію... Може прочерки,як ви радите,ставити?
Про канцтовари взагалі страшно думати!Судячи з відгуків,з першого разу ця специфікація мені не піддасться...

А текст зовсім вручну вводите чи звідкись копіюєте/вставляєте?
Прикріпіть скріншот сюди зі специфікацією перед збереженням, може щось підкажемо...

P.S. От якраз той час, якого немає на " вчити про завантаження" Ви витрачаєте на повторні спроби ввести/зберегти специфікацію. Розберетесь з файлом csv, то й не треба буде кожен раз повністю перебирати всю накладну у разі невдалої спроби зберегти
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)