Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Специфікація
Е- Дата будь-ласка зробіть щось з порталом: набираю накладні (не маленькі) нажимаю зберегти зміни. А тут "бонус" , або нічого не зберегло або два рази один документ!!! І видалити неможливо.Видалити не можу ні договір, ні додаткову угоду,яку чомусь подвоїло!Це вже не весело зовсім((((((
Відповісти
Виходить потрібно вносити специфікацію по накладних в розрізі кожного товару?
Тобто, якщо у мене по 15 накладних по харчуванню, то мені потрібно цілий день вносити тільки ці накладні?
Відповісти
Чому я не можу видалити документ????Зробіть щось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Відповісти
(03-14-2016, 08:41 AM)Slavker Написав: Виходить потрібно вносити специфікацію по накладних в розрізі кожного товару?
Тобто, якщо у мене по 15 накладних по харчуванню, то мені потрібно цілий день вносити тільки ці накладні?

Щодо 15 - так, всі накладні. Щодо цілий день - якщо за допомогою csv і якщо вони частково повторюються, то можна й швидше.
Відповісти
(03-14-2016, 11:39 AM)Eugene Написав:
(03-14-2016, 08:41 AM)Slavker Написав: Виходить потрібно вносити специфікацію по накладних в розрізі кожного товару?

Щодо 15 - так, всі накладні. Щодо цілий день - якщо за допомогою csv і якщо вони частково повторюються, то можна й швидше.

Дякую.
Відповісти
(03-14-2016, 08:54 AM)Юлія Написав: Чому я не можу видалити документ????Зробіть щось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Вже видаляються документи
Відповісти
"Якщо у вас немає даних для полів «Державний класифікатор» та «Державний класифікатор (CPV)», то ПРОСТАВЛЯЄТЕ ПРОЧЕРКИ" - як ми визначаємо є у нас дані для цих полів чи нема?? Наприклад, у нас є договір, акт (накладна) і рахунок від постачальника, і в жодному з цих документів не вказаний ні Державний, ні Державний(CPV) класифікатори, то що мені вводити в є-даті??
Відповісти
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, как вносить спецификацию по комиссионным (Услуги банка ) в самом договоре и в актах? Мы вычисляем сумму как 0.15 % от суммы з/пл. И вообще нужно ли вносить спецификацию?
Відповісти
(03-15-2016, 01:16 PM)Ирина Написав: "Якщо у вас немає даних для полів «Державний класифікатор» та «Державний класифікатор (CPV)», то ПРОСТАВЛЯЄТЕ ПРОЧЕРКИ" - як ми визначаємо є у нас дані для цих полів чи нема?? Наприклад, у нас є договір, акт (накладна) і рахунок від постачальника, і в жодному з цих документів не вказаний ні Державний, ні Державний(CPV) класифікатори, то що мені вводити в є-даті??

Ирина, прочерки
Відповісти
Не обязательно прочерки, Вы можете самостоятельно воспользоваться классификатором и внести данные!
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)