Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключі АЦСК "Україна" (для програми МЕДОК)
Здравствуйте! Скажите пожалуйста, при подписании договоров электронным ключом, договора не подписываются. Красным текстом пишет "сертифікат не знайдено" !

Конвертацию ключа делали. Писали Вам ответа так и нет.
1) Нет смену ключа не делали.

2) Пробовали с других браузеров (Opera, Chrome, Mozilla), тоже самое ошибка - "сертифікат не знайдено"
3) ЕДРПОУ - 34081412 и ДРФО ключа - 01012006 

ЧТО ДЕЛАТЬ????
Відповісти
(05-25-2016, 08:03 AM)Анна здрав Написав: Здравствуйте! Скажите пожалуйста, при подписании договоров электронным ключом, договора не подписываются. Красным текстом пишет "сертифікат не знайдено" !

2) Пробовали с других браузеров (Opera, Chrome, Mozilla), тоже самое ошибка - "сертифікат не знайдено"

ЧТО ДЕЛАТЬ????

Вже більше місяця та сама проблема... Результатів жодних... На гарячій лініїї дають лише одну пораду - ЧЕКАЙТЕ!!!! Питання тільки в тому. а скільки ще чекати до 01.07.2016???
Відповісти
(05-25-2016, 08:03 AM)Анна здрав Написав: Здравствуйте! Скажите пожалуйста, при подписании договоров электронным ключом, договора не подписываются. Красным текстом пишет "сертифікат не знайдено" !

ЧТО ДЕЛАТЬ????

я звісно не знаю як там насправді ситуація в АЦСК, але з того, що можна побачити у відкритому доступі на сайті АЦСК/Є-Дата і Ви написали, є неузгодження:
1) На порталі Є-дата бачу в лютому ще договори підписували старим ключем, нові ключі зробили з 16.03.2016: то зміну ключа робили чи ні? (відповідно чи робили конвертацію саме нового ключа)
3) "ДРФО ключа - 01012006" - це що? ДРФО - це ідент.код фізичної особи, якій належить ключ, тобто цифри явно якісь інші. Якщо 01012006 це насправді серійний номер сертифікату, то такого і немає в списку...
Відповісти
Добрий день! У мене виникла проблема з підписанням, ми робили і конвертацію ключів, але всерівно не підписує, світиться червоним коліром і не зрозуміло чому.Дякую

Приєднані документи
.docx   Документ Microsoft Word.docx (Розмір: 203.11 KB / Завантаження: 10)
Відповісти
Доброго дня! Другий день не можу підписати документи ключами АЦСК Україна!!!!!!! Ключі оновлені в червні.
Відповісти
Така ж проблема, як у попереднього дописувача.
ЄДРПОУ 38281870, ДРФО ключа - 2490403626.
В травні змінювали ключі на ключі АЦСК Україна і вже навіть ними підписувались звіти за 1 квартал 2016 р. А зараз ніяк!!!
Відповісти
Добрий день. Другий день не можу підписати документи ключами АЦСК Україна. Зверху світиться прямокутник червоним коліром.
ЄДРПОУ 02928261, ДРФО ключа - 2675912996.
В чому помилка? Що трапилось? Раніше всі документи підписувались.
Відповісти
(06-17-2016, 07:52 AM)Elena22 Написав: Добрий день. Другий день не можу підписати документи ключами АЦСК Україна. Зверху світиться прямокутник  червоним коліром.
ЄДРПОУ 02928261, ДРФО ключа - 2675912996.
В чому помилка? Що трапилось? Раніше всі документи підписувались.

ЄДРПОУ 37951998
Вчора і сьогодні до обіду була аналогічна ситуація, Angry   в 12-45 вдалося підписати  Huh
Відповісти
Доброго дня! Підкажіть, що трапилося з ключами АЦСК "Україна"? Коли намагаюся використати ецп, з'являється вікно "Сертифікат не знайдено". Причина в технічних роботах на порталі, чи вони зовсім не будуть працювати?
Відповісти
Друзі,

хто телефонує на гарячу лінію в "Україну" - просіть, щоби вас переклоючали на відділ, який займається серифікатами ключів, і вже там простіть, щоби перевірили, чи добре сконвертувавася ключ.

Безпосередньо в кол-центрі сидять люди, які нічим вам не допоможуть.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)