Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ключі АЦСК "Україна" (для програми МЕДОК)
Реєструюсь. Сковертував ключ. Видає помилку "Не вказано данні для підпису!"
Що це значить? І що робити?

upd
Дозвонився. Отримаав відповідь: Ми поставили оновлення і потрібно зачекати до понеділка)))
Відповісти
Доброго дня.
При реєстрації на сайті сконвертованими ключами виникає така помилка "Виникла помилка при перевірці підпису!", пробував різними браузерами.
ЄДРПОУ 38850670, ДРФО 3268120543, +380989200375.
Відповісти
Exclamation 
Увага! 

У зв'язку з оновленнями на порталі є збої у підписанні документів -  видає "помилку сертифікату" або інші повідомлення, пов'язані з ключами.

Перепрошуємо
Відповісти
(08-22-2016, 11:15 AM)Галицька Написав: Увага! 

У зв'язку з оновленнями на порталі є збої у підписанні документів -  видає "помилку сертифікату" або інші повідомлення, пов'язані з ключами.

Перепрошуємо

Здравствуйте!
На вкладке "служебный вход", ниже пароля, написано: "УВАГА! ПIДПИСАННЯ НАРАЗI ЗНОВУ ПРАЦЮЄ!". Я перешел к подписыванию договоров - а оно как не работало, так и не работает. Это все еще неполадка сайта, или уже проблема с моим сертификатом?
Відповісти
Дмитро,
аналогичная ситуация. Выдает ошибку.
Loading... 
Відповісти
И у меня тоже самое((( выдает ошибку
Відповісти
Довго ще чекати? Проблеми з підписуванням.
Відповісти
Підчас спроби підписати вискакує помилка "Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP"
Колибуде можливість підписувати документи?
Відповісти
Теж вибиває "Помилка при перевірці підпису". Коли можна буде  підписувати?
Відповісти
Сьогодні при вході на портал не було написано, про те, що підписання неможливо. Але підписання в мене не працює. Я не розумію чи це в мене проблема з сертифікатом, чи це все ще помилка на сайті?
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)