Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне підписання
Колеги, 22.03 на порталі запускаємо пакетне підписання документів.

"Прикручування" опції відбуватиметься сьогодні, тому можливі тимчасові перебої в роботі.

Завтра приймаємо зауваження та повідомлення про помилки (якщо вони наші)
Відповісти
UPD. Пакетне підписання вже підключили.

Пробуйте, але перед тим ОБОВ'ЯЗКОВО ОЧИСТИТИ КЕШ
Відповісти
доброго дня.
1. якщо в мене набрано 400 актів до договору, з них частина підписаних вручну. якщо я зараз спробую пакетне підписання, в мене не зникне інформація.
2. поясніть, будьте ласкаві, що означає "очистити кеш"
дякую
Відповісти
(03-21-2016, 02:53 PM)jana04 Написав: доброго дня.
1. якщо в мене набрано 400 актів до договору, з них частина підписаних вручну. якщо я зараз спробую пакетне підписання, в мене не зникне інформація.
2. поясніть, будьте ласкаві, що означає "очистити кеш"
дякую

Ті, що вже підписані - не показуватиме до підписання при вході в "Пакетне підписування". 

Щодо кешу - це тимчасові файли браузера. Ось, наприклад, як очистити кеш в Chrome. Якщо потрібен інший браузер, то питаєте в гугла "як очистити кеш в ххх", де ххх - назва вашого браузера Wink

Приєднані документи Знак(и)

Відповісти
чому в мене при підписання пише таке "Portlet is temporarily unavailable"?
Відповісти
Скажіть, будь ласка, а чому при пакетному підписанні, підписуються акти (накладні) і договори, а додаткові договори не підписуються?
Відповісти
(03-22-2016, 11:26 AM)Світлана Івах Написав: Скажіть, будь ласка, а чому при пакетному підписанні, підписуються акти (накладні) і договори, а додаткові договори не підписуються?

А вони точно відмічені галочкою були?
Відповісти
(03-22-2016, 11:26 AM)Світлана Івах Написав: Скажіть, будь ласка, а чому при пакетному підписанні, підписуються акти (накладні) і договори, а додаткові договори не підписуються?

і вас таке "Proxy Error
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request POST /group/guest/contracts/-/contract/action/actionModeSign.

Reason: Error reading from remote server

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at spending.gov.ua Port 80"?????

Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP
що це?

(03-22-2016, 12:00 PM)Світлана Івах Написав:
(03-22-2016, 11:26 AM)Світлана Івах Написав: Скажіть, будь ласка, а чому при пакетному підписанні, підписуються акти (накладні) і договори, а додаткові договори не підписуються?

і вас таке "Proxy Error
The proxy server received an invalid response from an upstream server.
The proxy server could not handle the request POST /group/guest/contracts/-/contract/action/actionModeSign.

Reason: Error reading from remote server

Apache/2.4.7 (Ubuntu) Server at spending.gov.ua Port 80"?????

Виникла помилка при передачі запиту на сервер ЦСК за протоколом HTTP
що це?
Portlet is temporarily unavailable. і в вас таке?
Відповісти
если отмечать каждый акт и допку галочкой, то пакетом подписывает. если поставить галочку "все акты", то не подписывает
Відповісти
(03-22-2016, 01:07 PM)КП КВЗК Написав: если отмечать каждый акт и допку галочкой, то пакетом подписывает. если поставить галочку "все акты", то не подписывает

та сама ситуація...відмічаю кожен акт окремо....
зараз в мене сайт не працює....вже з 14:30...і як працювати?(
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)