Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне підписання
Підкажіть, договори пакетно підписати вдалось, а от чому не вдається пакетне подписання актів, накладних? Не висвічується поле для завантаження ключа (актів та накладних багато). Дякую!

Приєднані документи
.docx   Пакетне підписання актів, накладних.docx (Розмір: 183.25 KB / Завантаження: 7)
Відповісти
(10-17-2016, 10:51 AM)Надія Написав: Підкажіть, договори пакетно підписати вдалось, а от чому не вдається пакетне подписання актів, накладних? Не висвічується поле для завантаження ключа (актів та накладних багато). Дякую!
Трішки вище написано, що це проблема на порталі.
Відповісти
При попытке подписать акты через пакетное подписание ошибка:

Не вибрано жодного документу!
Loading... 
Відповісти
(10-24-2016, 07:18 AM)Олексій Написав: При попытке подписать акты через пакетное подписание ошибка:

Мені теж цікаво, коли запрацює пакетне підписання. Другий тиждень не підписує акти.
Відповісти
(10-25-2016, 01:02 PM)Юса Написав:
(10-24-2016, 07:18 AM)Олексій Написав: При попытке подписать акты через пакетное подписание ошибка:

Мені теж цікаво, коли запрацює пакетне підписання. Другий тиждень не підписує акти.

те саме...
Відповісти
Підтртмую!! Документів дуже багато!

Підпишіть вибрані документи вашим електронним сертифікатом
Статус бібліотеки: (ініціалізовано...)

Ще й по півдня не працює!!!!
Відповісти
Буде працювати пакетне підписування?
Хто знає?

Допоможіть!!! Будь ласка!
Відповісти
Тепер вже й по одному не підписує!

Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний!!

Хоча зранку підписувало!

Чи налагодять систему до 04.11.2016???

Хоча б же по одному документу підписати , й те неможливо???
Відповісти
Не переживайте. Нехай будуть не підписаними. Налагодять пакетне підписання, підпишите всі, а не налагодять то так і залишаться непідписаними. Поки на сайті не буде працювати весь функціонал, до Вас притензій не буде ніяких.
Відповісти
Пакетне підписування дод.угод та актів має вже працювати.
Особисто перевірити не можу, бо актів було мало і колега вже підписала по одному.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)