Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне підписання
Thumbs Up 
(11-02-2016, 02:42 PM)Eugene Написав: Пакетне підписування дод.угод та актів має вже працювати.
Особисто перевірити не можу, бо актів було мало і колега вже підписала по одному.

Wink  Щиро дякую! Працює.... побіг підписувати Angel
Відповісти
(11-02-2016, 02:42 PM)Eugene Написав: Пакетне підписування дод.угод та актів має вже працювати.
Особисто перевірити не можу, бо актів було мало і колега вже підписала по одному.
У мене на комп’ютері без жодних обмежень в доступі до Інтернету, з 6 гігабайтами оперативної пам’яті, в щойно встановленому браузері Гугл Хром, після натискання кнопки «пакетне підписування» сторінка висне та видає наступне повідомлення: «От халепа! Під час показу цієї сторінки сталася помилка». Можливості поставити жодної галочки немає
Відповісти
(11-07-2016, 02:34 PM)Уляна Лазарєва Написав: У мене на комп’ютері без жодних обмежень в доступі до Інтернету, з 6 гігабайтами оперативної пам’яті, в щойно встановленому браузері Гугл Хром, після натискання кнопки «пакетне підписування» сторінка висне та видає наступне повідомлення: «От халепа! Під час показу цієї сторінки сталася помилка». Можливості поставити жодної галочки немає
Багато договорів та інших документів на підпис? Чи пробували на іншому комп'ютері натискати "пакетне підписування"?
Відповісти
(11-07-2016, 06:49 PM)Eugene Написав:
(11-07-2016, 02:34 PM)Уляна Лазарєва Написав: У мене на комп’ютері без жодних обмежень в доступі до Інтернету, з 6 гігабайтами оперативної пам’яті, в щойно встановленому браузері Гугл Хром, після натискання кнопки «пакетне підписування» сторінка висне та видає наступне повідомлення: «От халепа! Під час показу цієї сторінки сталася помилка». Можливості поставити жодної галочки немає
Багато договорів та інших документів на підпис? Чи пробували на іншому комп'ютері натискати "пакетне підписування"?

Не підписаних документів більше трьох тисяч. Таку кількість ніхто не буде підписувати по одному документу.

Комп"ютери зависають і звичайні офісні і потужні, так перевірено на компі з 4-х ядерним процесором, 8Гб оперативної пам"яті, ССД диском, 100Мбіт інтернетом. Нічого не можливо підписати пакетно. 

Допрацюйте, будь ласка, сайт. А то зараз виходять "релізи" для журналістів, для розслідувань, проте що можна розслідувати, якщо відсутній базовий функціонал для нормальної роботи звичайних виконавців на місцях. Чи ви хочете, щоб люди тижнями сиділи і підписували по одному документу, бо на підписання одного документу необхідно близько одної хвилини часу. Відповідно, для підписання трьох тисяч документів треба від 30 до 50 годин чистого часу, це без відпочинку та перерв.
Відповісти
Добрий день! Підкажіть будь-ласка зробила пакетне підписання поставили відмітку "Всі" а підписало лише договора, а акти і накладні залишилися не підписаними
Відповісти
(11-22-2016, 02:28 PM)Люсія Написав: Добрий день! Підкажіть будь-ласка зробила пакетне підписання поставили відмітку "Всі" а підписало лише договора, а акти і накладні залишилися не підписаними

Щодо пакетного підписання актів, якщо вони не підписалися пакетно разом із договорами - треба зайти в пакетне підписання, там навпроти кожного договору є праворуч товста чорна стрілочка вниз. Тиснете на неї - і ліворуч під номером договору з"являються слова "Додатки" й "Акти". Тиснете на них - з"являються клітинки галочок для підпису пакетом актів і додатків. Можна поставити галочку "Підписати всі акти". 
Відповісти
Доброго ранку!!! Намагаюся пакетно підписати документи і акти, мені видає таку фразу: "Виникла помилка при отриманны позначки часу (65)"...і що далі робити?
Відповісти
(12-01-2016, 07:01 AM)Светлана Написав: Доброго ранку!!! Намагаюся пакетно підписати документи і акти, мені видає таку фразу: "Виникла помилка при отриманны позначки часу (65)"...і що далі робити?
Можливо занадто велику кількість документів намагаєтесь підписати.
Відповісти
(12-01-2016, 06:14 PM)Eugene Написав:
(12-01-2016, 07:01 AM)Светлана Написав: Доброго ранку!!! Намагаюся пакетно підписати документи і акти, мені видає таку фразу: "Виникла помилка при отриманны позначки часу (65)"...і що далі робити?
Можливо занадто велику кількість документів намагаєтесь підписати.

спасибі величезне ... підписує не більше ніж 10 актів за раз
Відповісти
Не працює підписування документів. У нас використовуються ключі "Акредитований центр сертифікації ключів ІДД ДФС".

У варіанті "по одному" - видається повідомлення "Сертифікат OCSP-сервера не знайдено ".

У варіанті "пакетне підписування" - видається напис "Документи підписані успішно", але по факту вони залишаються не підписаними.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)