Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне підписання
(03-22-2016, 01:54 PM)Світлана Івах Написав:
(03-22-2016, 01:07 PM)КП КВЗК Написав: если отмечать каждый акт и допку галочкой, то пакетом подписывает. если поставить галочку "все акты", то не подписывает

та сама ситуація...відмічаю кожен акт окремо....
зараз в мене сайт не працює....вже з 14:30...і як працювати?(

))) у нас начебто працює, але дуууууууууже повільно)) встигаємо кофію погоняти, поки один пакет підписується ))
Відповісти
(03-22-2016, 02:25 PM)КП КВЗК Написав:
(03-22-2016, 01:07 PM)КП КВЗК Написав: если отмечать каждый акт и допку галочкой, то пакетом подписывает. если поставить галочку "все акты", то не подписывает

))) у нас начебто працює, але дуууууууууже повільно)) встигаємо кофію погоняти, поки один пакет підписується ))

а я зовсім не можу з обіду сайт загрузити...виходить, що я пів дня кавусю попиваю))))
Відповісти
(03-22-2016, 01:07 PM)КП КВЗК Написав: если отмечать каждый акт и допку галочкой, то пакетом подписывает. если поставить галочку "все акты", то не подписывает

(03-22-2016, 01:54 PM)Світлана Івах Написав:

А можете скріншот прикріпити, щоб було видно як відмічаєте "всі акти", коли не підписує? Який вигляд це має, які відмітки стоять... Не вдається відтворити таку проблему.
P.S. Щодо "сайт не працює" - ну так всі ж скучили за порталом, кінець кварталу наближається, а тут ще така радість... всім кортить спробувати підписати "все, что нажито непосильным трудом" Wink Так що все очікувано і закономірно
Відповісти
відмічаю договір і накладні для пакетного підписання, підписую, чекаю....а воно нічого не підписує...(
чому?
так ше вчора вечером почалося
Відповісти
(03-24-2016, 07:25 AM)Світлана Івах Написав: відмічаю договір і накладні для пакетного підписання, підписую, чекаю....а воно нічого не підписує...(
чому?

Світлано, а де знайти пакетне підписання. Я все зробіла - КЕШ очистила, перезавантажила. Але чомусь Є-дата зовсім не працює. В чому прорблема?
Відповісти
(03-22-2016, 07:53 PM)Eugene Написав:

А можете скріншот прикріпити, щоб було видно як відмічаєте "всі акти", коли не підписує? Який вигляд це має, які відмітки стоять... Не вдається відтворити таку проблему.
P.S. Щодо "сайт не працює" - ну так всі ж скучили за порталом, кінець кварталу наближається, а тут ще така радість... всім кортить спробувати підписати "все, что нажито непосильным трудом" Wink Так що все очікувано і закономірно
Я, к сожалению, уже такой скриншот не сделаю, т.к. всё подписала по отдельности))) 
  • НОМЕР
    ВІД
    НАЙМЕНУВАННЯ КОНТРАГЕНТА
    ВАРТІСТЬ
    ВСІ АКТИ

Вот возле слов Всі акти есть квадратик. я ставила там галочку. по моему пониманию, должны были отметиться и подписаться все акты....но ничего не произошло. а вот если напротив каждого акта проставила галочки, то всё подписало одним махом.... как-то так...

(03-24-2016, 09:35 AM)Мария Написав:
(03-24-2016, 07:25 AM)Світлана Івах Написав: відмічаю договір і накладні для пакетного підписання, підписую, чекаю....а воно нічого не підписує...(
чому?

Світлано, а де знайти пакетне підписання. Я все зробіла - КЕШ очистила, перезавантажила. Але чомусь Є-дата зовсім не працює. В чому прорблема?

Вкладка Договори, в самом низу под всем списком договоров кнопка Пакетне підписування. Мі её тоже не сразу обнаружили )) Сайт, начебто, працює. Принаймні, у нас проблем нема
Відповісти
нічого не зберігає, при підписуванні документів з'являється рожева полоса і не підписується. В чому причина?
Відповісти
Я сьогодні підписувала дуже багато документів, поставила галочку підписати все і повністю все підписалось причому хвилин за 2
Відповісти
(03-24-2016, 10:22 AM)КП КВЗК Написав: Вот возле слов Всі акти есть квадратик. я ставила там галочку. по моему пониманию, должны были отметиться и подписаться все акты....но ничего не произошло. а вот если напротив каждого акта проставила галочки, то всё подписало одним махом.... как-то так...

А у вас який браузер і версія? Пробували в іншому? Може в ньому справа...
Відповісти
(03-25-2016, 10:12 PM)Eugene Написав:
(03-24-2016, 10:22 AM)КП КВЗК Написав: Вот возле слов Всі акти есть квадратик. я ставила там галочку. по моему пониманию, должны были отметиться и подписаться все акты....но ничего не произошло. а вот если напротив каждого акта проставила галочки, то всё подписало одним махом.... как-то так...

А у вас який браузер і версія? Пробували в іншому? Може в ньому справа...

браузер Chrome. в іншому не пробували. може і в ньому справа. наступного разу буде ясніше )
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)