Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне підписання
Когда ставишь галочку "подписать все", выбивает "виникла проблема з отриманням позначки часу (65)" Что это значит и как исправить?
Відповісти
(04-03-2016, 10:34 AM)Настя Написав: Когда ставишь галочку "подписать все", выбивает "виникла проблема з отриманням позначки часу (65)" Что это значит и как исправить?
Якщо по-старому підписує нормально (підписування окремих документів), то ймовірно не зробили очищення кешу в браузері після впровадження пакетного підписування
Відповісти
Добрый день. Подскажите пожалуйста, когда я ставлю галочку подписать всё через пакетное подписание, то выдаёт сразу же ошибку Portlet is temporarily unavailable, что делать? Кеш очистила.
Відповісти
А можете сбросить конкретную инструкцию по пакетному подписыванию,примерно так как пакетная загрузка договоров???
Відповісти
(04-12-2016, 07:28 AM)АлёнаАлёна Написав: А можете сбросить конкретную инструкцию по пакетному подписыванию,примерно так как пакетная загрузка договоров???

Там особливо й інструктувати нема що... І чим не влаштовує http://spending.gov.ua/web/guest/help-up...dohovorami ?
Відповісти
(04-07-2016, 08:37 AM)AnnaStar Написав: Добрый день. Подскажите пожалуйста, когда я ставлю галочку подписать всё через пакетное подписание,  то выдаёт сразу же ошибку Portlet is temporarily unavailable, что делать? Кеш очистила.
І у мене теж така помилка при пакетному підписанні, а по одному договору підписує. Що робити?
Відповісти
(04-14-2016, 07:18 AM)Nataliya Написав: І у мене теж така помилка при пакетному підписанні, а по одному договору підписує. Що робити?
І Ви теж кеш браузера очищали?
Відповісти
Шановні, підкажіть, будь ласка, у вас правцює пакетне підписання? Відмічаю необхідні акти/угоди галочками (все спробувала пункт "всі" як відмічати,так і залишати пустим, відмічаючи по одному), начебто підписує, але зверху над надписом "Документ успішно підписано" є рожева полоса. Якщо потім перевірити, то жоден з виділених документів не підписаний.
Якщо ж заходити в кожен договір і підписувати по одному акту/угоді, то все гаразд.
Відповісти
(04-26-2016, 08:32 AM)Юса Написав: Шановні, підкажіть, будь ласка, у вас правцює пакетне підписання? Відмічаю необхідні акти/угоди галочками (все спробувала пункт "всі" як відмічати,так і залишати пустим, відмічаючи по одному), начебто підписує, але зверху над надписом "Документ успішно підписано" є рожева полоса. Якщо потім перевірити, то жоден з виділених документів не підписаний.
Якщо ж заходити в кожен договір і підписувати по одному акту/угоді, то все гаразд.

У нас теж така проблема, і які будуть роз'яснення)))
Відповісти
У мене ще таке питання: раніше при пакетному підписанні можна було натиснути на договір, де є непідписані акти і їх підписати разом з договорами, зараз так не можна зробити. Це тимчасова проблема, чи тепер треба по 1 акту підписувати?
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)