Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне підписання
Доброго дня, шановні колеги та розробники.
Вже тиждень випробовую терпіння з пакетним підписанням. Проблема в тому що вперто не бажають підписуватись Акти та Додатки, що складає основну масу документів. Труднощі вже описувались на форумі: від помилки (65) до ніби "вдалого" підпису. Єдиний суб'єктивний "плюс" - процес підписування прискорився.
Все ж ідея пакетного підписування заслуговує на гідну реалізацію. Очікую з нетерпінням.
Відповісти
Доброго дня, підкажіть хто-небудь!! Підписала вже окремо кожен акт і додатки, відмічаю договір на підпис - а мені пише -
Всього актів на сумму
0.00
ЦЕ ЯК???? Коли там куча актів, все по них розписано, суми стоять .... якщо я щось не так роблю, підкажіть як правильно???

в мене в усіх договорах пише всього актів на суму 0,00 грн нема слів .... навіть коли підписала окремо акт ,в розрізі внесена специфікація ... а по договору пише що актів все рівно на 0,00 грн ..... сайт глючить чи в мене вже кудись не туди мозок з цією е-датою повернувся???
Відповісти
(04-27-2016, 03:15 PM)Katrin Написав: Доброго дня, підкажіть хто-небудь!! Підписала вже окремо кожен акт і додатки, відмічаю договір на підпис - а мені пише -
Всього актів на сумму
0.00
ЦЕ ЯК???? Коли там куча актів, все по них розписано, суми стоять .... якщо я щось не так роблю, підкажіть як правильно???

в мене в усіх договорах пише всього актів на суму 0,00 грн нема слів .... навіть коли підписала окремо акт ,в розрізі внесена специфікація ... а по договору пише що актів все рівно на 0,00 грн ..... сайт глючить чи в мене вже кудись не туди мозок з цією е-датою повернувся???
Схоже, саме працюють над пакетним підписанням.
Відповісти
(04-27-2016, 04:08 PM)Eugene Написав:
(04-27-2016, 03:15 PM)Katrin Написав: Доброго дня, підкажіть хто-небудь!! Підписала вже окремо кожен акт і додатки, відмічаю договір на підпис - а мені пише -
Всього актів на сумму
   0.00

в мене в усіх договорах пише всього актів на суму 0,00 грн  нема слів .... навіть коли підписала окремо акт ,в розрізі внесена специфікація ... а по договору пише що актів все рівно на 0,00 грн ..... сайт глючить чи в мене вже кудись не туди мозок з цією е-датою повернувся???

тепер ще одна проблема з'явилась - зареєструвала договір, внесла по ньому накладну - а в списку договір бачу а актув/наклідних пише НУЛЬ!!! Коли вже вони дороблять цю е.....дату
Відповісти
(04-27-2016, 04:14 PM)Katrin Написав:
Всього актів на сумму
   0.00

в мене в усіх договорах пише всього актів на суму 0,00 грн  нема слів .... навіть коли підписала окремо акт ,в розрізі внесена специфікація ... а по договору пише що актів все рівно на 0,00 грн ..... сайт глючить чи в мене вже кудись не туди мозок з цією е-датою повернувся???

тепер ще одна проблема з'явилась - зареєструвала договір, внесла по ньому накладну - а в списку договір бачу а актув/наклідних пише НУЛЬ!!!
То все одна й та ж проблема. Все є, але в даний момент не відображається інформація про документи до договору
Відповісти
(04-27-2016, 04:17 PM)Eugene Написав:
(04-27-2016, 04:14 PM)Katrin Написав:
Всього актів на сумму
   0.00

тепер ще одна проблема з'явилась - зареєструвала договір, внесла по ньому накладну - а в списку договір бачу а актув/наклідних пише НУЛЬ!!!
То все одна й та ж проблема. Все є, але в даний момент не відображається інформація про документи до договору

Просто не хочеться дізнатись, що весь квартал підписаний а по жодному договору не видно жодної накладної чи акту ... перероблять таку гору роботи не дуже хтось захоче
Відповісти
(04-27-2016, 04:24 PM)Katrin Написав: Просто не хочеться дізнатись, що весь квартал підписаний а по жодному договору не видно жодної накладної чи акту ... перероблять таку гору роботи не дуже хтось захоче
Ви свою частину зробите. А коректне відображення внесених документів - то головний біль розробників. Рано чи пізно зроблять
Відповісти
(04-27-2016, 04:56 PM)Eugene Написав:
(04-27-2016, 04:24 PM)Katrin Написав: Просто не хочеться дізнатись, що весь квартал підписаний а по жодному договору не видно жодної накладної чи акту ... перероблять таку гору роботи не дуже хтось захоче
Ви свою частину зробите. А коректне відображення внесених документів - то головний біль розробників. Рано чи пізно зроблять

Дякую вам Євген за відповіді, просто є великі сумніви після такого пакетного підписання, я думаю що це буде головний біль людей а не розробників. Я досі не розумію, чому з початку не можна було все привести до ладу а вже потім заносити в цю е-дату усі дані ... як завжди все робиться хтозна по я кому
Відповісти
Lightbulb 
(04-28-2016, 04:57 AM)Katrin Написав: Я досі не розумію, чому з початку не можна було все привести до ладу а вже потім заносити в цю е-дату усі дані ... як завжди все робиться хтозна по я кому

Певно що існує своя технологія з планами, термінами виконання, звітами за виконані роботи...

Від себе - пропоную кнопочку "Пакетне підписання" перенести у вікно з деталями договору, де відображаються акти та дод. угоди - можливо так буде простіше: підписую те що бачу Undecided
Відповісти
(04-28-2016, 06:20 AM)Camomile Написав: Від себе - пропоную кнопочку "Пакетне підписання" перенести у вікно з деталями договору, де відображаються акти та дод. угоди - можливо так буде простіше: підписую те що бачу Undecided
А хіба так не видно? (див.скріншот)
Були проблеми з коректним відображенням при пакетному підписанні, а по задуму - там все нормально.

P.S. Коли багато договорів, то ефект від пакетного підписання нівелюється, якщо кнопочка буде у деталях договору

Приєднані документи Знак(и)

Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)