Thread Rating:
  • 2 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пакетне завантаження
Інтструкція в додатку

На порталі інструкція користувача також доповнена і поновлена.

Хорошого дня

Приєднані документи
.doc   Пакетне завантаження договорів.doc (Розмір: 397 KB / Завантаження: 146)
Відповісти
Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, якщо в мене існує така табличка в екселі, наприклад, за цілий квартал. Тобто там всі договори які були створені в цьому кварталі і додатки до них та акти, і є там акти до договорів, які були створені і в передніх кварталах. Заносились вони в табличку, відповідно до проплати в банку (по даті сплати).
І звісно, що коди контрагентів і номери договорів будуть збігатися.
То як це завантажувати в файлі .csv.?
Відповісти
Доброго дня. Скажіть буд ласка в мене в програмі данні контактної особи це одне поле «ПІБ» а у файлі загрузки це окремі поля, як бути? Ми завжди користувались лише одним полем.
До того ж не завжди формат ПІБ повний, може бути Пертов М. І і т.п.
Відповісти
(03-30-2016, 12:07 PM)Оля Написав: Доброго дня. Скажіть буд ласка в мене в програмі данні контактної особи це одне поле «ПІБ» а у файлі загрузки це окремі поля, як бути? Ми завжди користувались лише одним полем.

Можливо Ви маєте на увазі данні контактної особи (Виконавець)- поле "Контрагент" у csv файлі?
а Керівник - окремими полями і було, і є 

[Зображення: d2492ab587c0.jpg]

а ім'я та по-батькові - можна вказувати скорочено, як в договорі Пертов М. І.
Поэллипсоидели сферы под гнётом трудностей судьбы. Попараллелепипедели кубы.
Відповісти
Я маю на увазі саме Виконавця. Те що можна вказувати то і так зрозуміло.
В програмі якій я веду облік ПІБ виконавця це одне поле. Для того щоб сформувати файл загрузки (в якому ПІБ це окремі поля. Прізвище. Ім`я. По-батькові) мені не зрозуміло як зі свого одного поля передати данні в ваші три? Чи достатньо використовувати тільки поле Прізвище? Я не впевнена що файл завантажиться в такому випадку.
Відповісти
(03-30-2016, 12:07 PM)Оля Написав: Доброго дня. Скажіть буд ласка в мене в програмі данні контактної особи це одне поле «ПІБ» а у файлі загрузки це окремі поля, як бути? Ми завжди користувались лише одним полем.

То треба окремі колонки, так як і пише в інструкції. А скорочення можливе.
В мене теж є скорочені ініціали. 
Але при створенні таблички ще восени, все це розділялося в окремі колонки.
Відповісти
(03-30-2016, 12:44 PM)Оля Написав: Я маю на увазі саме Виконавця. Те що можна вказувати то і так зрозуміло.
В програмі якій я веду облік ПІБ виконавця це одне поле. Для того щоб сформувати файл загрузки (в якому ПІБ це окремі поля. Прізвище. Ім`я. По-батькові) мені не зрозуміло як зі свого одного поля передати данні в ваші три? Чи достатньо використовувати тільки поле Прізвище? Я не впевнена що файл завантажиться в такому випадку.

Пані Олю щоб перетворити ваше одне поле ПІБ на три виконайте наступне:
1. Скопіюйте цілу колонку з файлу ексель (Перед початком маніпуляцій зробіть копію файлу)
2. Вставте в вордовський фейл, але після вставки тексту виберіть тип вставки "Сохранить только текст"
3. Далі дії наступні Виділяєте весь текст Пункт меню "Таблица" -> "Переобразовать" -> "Текст в Таблицу" обераєте розділювач тексту "Знак абзаца", "Точка с запятой", "Знак табуляции" або "Другой"
У вашому випадку це буде поле "другой" (рядом з полем "другой" є поле для введення туди ставте пробіл)
Поле "Число столбцов" має змінитись на 3 . Натискаєте "ОК"
4. Далі в таблиці Ексель справа під вашої колонки вставляєте ще дві колонки
5. Далі з форду копіюєте свої дані виділяєте потрібні ячейки і вставляєте в ексель

Основу і суть я виклав , а далі я гадаю розберетесь, удачі
BleckMen08
Відповісти
Те що ви запропонували не зовсім зручно оскільки бухгалтери не будуть займатися такими маніпуляціями!
Я вважаю загрузка повинна бути універсальна. Тобто під кожне програмне забезпечення. Надіюсь що в майбутньому ми зможем завантажити все просто натиснувши одну кнопку (як це люблять бухгалтери).
Дякую за відповідь! Будем пробувати в своїй програмі розбити ПІБ.
Відповісти
Дякую за пакетне завантаження
Було б добре якби функція дозволяла пакетно завантажувати всі накладні/акти
для всіх договорів які вже занесені на сайт
інакше суть цієї функції не реалізована повністю
В теперішній реалізації потрібно відкривати кожен договір окремо і завантажувати акти/накладні до нього
А було би краще краще як би за один раз можна було би завантажити всі накладні до всіх договорів
BleckMen08
Відповісти
(03-30-2016, 11:48 AM)Світлана Івах Написав: Доброго дня.
Скажіть, будь ласка, якщо в мене існує така табличка в екселі, наприклад, за цілий квартал. Тобто там всі договори які були створені в цьому кварталі і додатки до них та акти, і є там акти до договорів, які були створені і в передніх кварталах. Заносились вони в табличку, відповідно до проплати в банку (по даті сплати).
І звісно, що коди контрагентів і номери договорів будуть збігатися.
То як це завантажувати в файлі .csv.?
Копіювати у шаблон csv у відповідні колонки дані (чи перебудувати спершу свою табличку, щоб зручніше переносити). А потім завантажувати на портал.

(03-30-2016, 01:51 PM)Оля Написав: Те що ви запропонували не зовсім зручно оскільки бухгалтери не будуть займатися такими маніпуляціями!
Я вважаю загрузка повинна бути універсальна. Тобто під кожне програмне забезпечення. Надіюсь що в майбутньому ми зможем завантажити все просто натиснувши одну кнопку (як це люблять бухгалтери).
Дякую за відповідь! Будем пробувати в своїй програмі розбити ПІБ.
Щоб загрузка була універсальна, для того визначають точний шаблон (структуру) транспортного файлу (в даному випадку - це шаблон у csv), з якого можна кудись завантажити дані. Як же можна вгадати, що робиться у Вашій програмі чи в таблиці пані Світлани Івах? )
Умовно: ми домовились передавати одне одному воду (дані про договори) у 5-літровому бутлі (шаблон csv), а як наливати туди воду (отримувати дані зі свого ПЗ) і як виливати (зберігати в базу на порталі) - це проблеми тих, хто наливає (бухгалтерів та розробників ПЗ) і тих, хто виливає (розробників Є-Дати) Smile

(03-30-2016, 03:00 PM)DNZUCPTO Написав: ...
А було би краще краще як би за один раз можна було би завантажити всі накладні до всіх договорів
Напевно спершу треба розпробувати хоча б так, щоб і користувачі зрозуміли "технологію", і розробники облікового ПЗ щось спробували. А потім, сподіваюсь, візьмуться за завантаження "все до всього". Якщо почнуть завантажувати відразу "все до всього" (а це по любому на перших порах буде з помилками), то думаю користувачі остаточно покладуть портал.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 3 Guest(s)