Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Програмне забезпечення
Доброго дня

Було би непогано якби, зробили програму для "оффлайн роботи" з порталом
Суть програми всі дані заносяться в програму, з зручним інтерфейсом
До прикладу програма СУБД mySQL або (FireBird)
по мірі оплати рахунків,
в кінці кварталу всі ці дані вивантажуються в один клік за допомогою APi чи CSV або інших функцій
на портал і вже на порталі, користувач їх тільки підписує пакетом

ніякого головного болю

Головне щоб весь цей ланцюжок ідеально працював як швейцарський годинних без заминок
BleckMen08
Відповісти
Я якраз таку программу роблю для себе
Відповісти
Можу запропонувати програму з функцією для обліку договорів, додаткових угод, актів / накладних з експортом їх на портал Є-Дата. Функціонал пройшов початковий тест і придатний до використання, хоча потребує довшого і більш об’ємного тестування в практичних щоденних умовах роботи. Щодо зручності є спірні питання і тому інтерфейс буде обов’язково доопрацьовуватися і перевірятися на реальних користувачах на зручність щоденного використання як для занесення даних так і для відбору і експорту на портал.
Ознайомитися можна тут: http://budget.factor.ua/viewtopic.php?f=...886#p57886
Відповісти
Thumbs Up 
Завантажити  Wink
А.В. Тимошенко (MyEdata@i.ua)
Відповісти
(06-15-2016, 12:46 PM)Андрій Написав: Моя особиста програма. Написав "на швидку".
При перегляді "на швидку" кинулось в очі, що не вистачає можливості вводу специфікацій для договору та дод.угод )
Відповісти
(06-15-2016, 08:21 PM)Eugene Написав:
(06-15-2016, 12:46 PM)Андрій Написав: Моя особиста програма. Написав "на швидку".
При перегляді "на швидку" кинулось в очі, що не вистачає можливості вводу специфікацій для договору та дод.угод )

Сайтом не передбачено "втягнення" чогось, чого я не реалізував в файлах csv. (Я не бухгалтер по освіті, але якщо специфікація - мається на увазі табличка під угодою, то це передбачено (при експорті акту))
А.В. Тимошенко (MyEdata@i.ua)
Відповісти
(06-16-2016, 06:41 PM)Андрій Написав:
(06-15-2016, 08:21 PM)Eugene Написав:

Сайтом не передбачено "втягнення" чогось, чого я не реалізував в файлах csv. (Я не бухгалтер по освіті, але якщо специфікація - мається на увазі табличка під угодою, то це передбачено (при експорті акту))
Так мається на увазі ця табличка. Якщо, наприклад, на певний момент часу є лише договір, то користувач не зможе заповнити таку табличку, бо в нього ще немає актів... я про це.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)