Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
робота зі звітами
Всіх вітаю!

1) чи можливе пакетне підписання звітів ( у мене тільки 10 штук форми 2-м по різним КТКВ, йде багато часу, щоб підписати окремо кожен)
2)при заповненні "шапки" звітів "напрягає" введення вручну кодів, пропоную вносити тільки код КТКВ, а програма  додає назви цих кодів, наприклад, вносимо код КТКВ 010116, а програма пише "Орган місцевого самоврядування"
3) КОАТУУ. КВК, КОПФГ можна десь при реєстрації організації вказувати, щоб за замовчуванням програма сама могла "списати" і заповнити потрібну ячейку.

Ось такі побажання від користувача, надіюсь, зможете це реалізувати, щоб хоч чимось полегшити кропітку роботу бухгалтераSmile))
Відповісти
Доброго дня! Дуже велике прохання до розробників! Зробять так, щоб усі стовпчики форми 4-1 можна було бачити в межах екрану!?? Просто неможливо рознести форму, коли не видно ані назви стовпчиків, ані назви рядків!!! Можея щось не так роблю, чи у мене по іншому виглядає картинка з екрану!!!??
Відповісти
Exclamation 
Скажіть будь-ласка навіщо як мартишка вводити звіти по декілька раз (для казначейства, на цей портал)
Зробіть можливість завантаження або сканованих копій, або файлів у форматі PDF
і буде всім щастя хто підтримує? і Вам не треба буде вигадувати велосипед!
BleckMen08
Відповісти
(08-01-2016, 09:44 AM)DNZUCPTO Написав: Зробіть можливість завантаження або сканованих копій, або файлів у форматі PDF
Ви вже, сподіваюсь, почитали після моєї відповіді в іншій темі )
Але щоб ця пропозиція не обнадіювала інших користувачів, процитую закон (ст.3, п.4):

"...Інформація, зазначена в цій статті, оприлюднюється також шляхом розміщення на єдиному веб-порталі використання публічних коштів у вигляді наборів даних (електронних документів), організованих у форматі, що дозволяє їх автоматизоване оброблення електронними засобами (машинозчитування) з метою повторного використання."
Відповісти
(07-15-2016, 12:30 PM)Катерина Написав: Доброго дня! Дуже велике прохання до розробників! Зробять так, щоб усі стовпчики форми 4-1 можна було бачити в межах екрану!?? Просто неможливо рознести форму, коли не видно ані назви стовпчиків, ані назви рядків!!! Можея щось не так роблю, чи у мене по іншому виглядає картинка з екрану!!!??
100%!!!  ця форма,як перевірка на витривалість.....
Відповісти
(07-15-2016, 12:30 PM)Катерина Написав: Доброго дня! Дуже велике прохання до розробників! Зробять так, щоб усі стовпчики форми 4-1 можна було бачити в межах екрану!?? Просто неможливо рознести форму, коли не видно ані назви стовпчиків, ані назви рядків!!! Можея щось не так роблю, чи у мене по іншому виглядає картинка з екрану!!!??

Доброго дня. Катерина, ми прораховуємо клітинки в таблиці)))
Відповісти
Будь-ласка, збільшіть кількість знаків в полі "№ Договору" в звіті про обсяг платежів за договороми в розрізі товарів, робіт та послуг, оскільки деякі номери договорів містять велику кількість цифр і доводиться їх "обрізати"
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)