Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Вартість з ПДВ та без ПДВ.
#1
Добрий день!
Скажіть будь-ласка, якщо в накладній на товар вказано вартість одиниці товару без ПДВ і вартість з ПДВ, яку вартість одиниці товару заносити на сайт?
Відповісти
#2
з ПДВ
Відповісти
#3
А якщо в накладній вартість одиниці без ПДВ, а загальна сума в накладні з ПДВ. Як тоді, вручну потрібно на кожну одиницю добавляти ПДВ, щоб вийти на загальну суму накладної, чи можна писати як в накладній, а загальну суму з ПДВ.
Відповісти
#4
(06-30-2016, 09:34 AM)Bohdan Написав: А якщо в накладній вартість одиниці без ПДВ, а загальна сума в накладні з ПДВ. Як тоді, вручну потрібно на кожну одиницю добавляти ПДВ, щоб вийти на загальну суму накладної, чи можна писати як в накладній, а загальну суму з ПДВ.

 Тоді дивитесь FAQ п.2
Відповісти


Швидкий перехід на форум:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)