Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Реєстрація на порталі
Information 
Для того, щоб внести дані на Єдиному веб-портал публічних фінансів E-Data потрібно зареєструвати власний профіль «службовий кабінет». Для реєстрації «службового кабінету» у вас має бути наявний ключ електронно-цифрового підпису (ЕЦП).

На сьогодні на порталі Є-Дата працюють ключі електронно-цифрового підпису (ЕЦП):

1. Центру сертифікації ключів Державної Фіскальної служби України (ДФС) (у разі виникнення питань  щодо отримання ЕЦП ви можете зателефонувати до АЦСК ІДД за номером (044) 284-00-10)

2. АЦСК органів юстиції України - у разі винекнення питань перейдіть за посиланням https://ca.informjust.ua/  або зателефонуйте за номером 0-800-50-85-84

3. ЦСК «MasterKey» ТОВ «Арт-Мастер»

4.     Акредитованого центру сертифікації ключів (АЦСК) "Україна" (для використання ключів АЦСК «Україна» перейдіть за посиланнямuakey.com.ua/index.php?num_text=7458&lang=ukr. У разі виявлення помилок з ключами «Україна» звертайтесь за телефоном (044) 206-72-30 (31))

5.     АЦСК ТОВ «Ключові Системи».

Покрокова реєстрація на Порталі:

1. Заходите на портал e-data.gov.ua і вибираєте «Службовий вхід».

2. Вибираєте «Реєстрація»
3. Заповнюєте поля.  ВСІ ПОЛЯ МАЮТЬ БУТИ ЗАПОВНЕНІ. Якщо інформації немає — ставите прочерки «  - »
4. Завантажуєте ключ ЕЦП (файл Key-6.dat) і вводите пароль захисту ключа, який ви отримали в Центрі сертифікації ключів.
5. Перевіряєте дані та натискаєте кнопку «Зчитати\Підписати»

У разі успішної реєстрації ви потрапляєте  у свій зареєстрований кабінет, де бачите меню
«Профіль», «Звіти», «Договір»,  «Вихід»
Відповісти
Добрий день. З е-датою я успішно здається справляюсь. Але тут нещодавно в журналі Головбух бюджет №9 вичитала, що існує ще один веб-портал DATA, в якому теж треба реєструватися і вносити дані. Це дійсно треба робити всім бюджетникам чи треба чекати якихось додаткових розпоряджень? Чесно кажучи, трохи збентежена...Дякую.
Відповісти
(03-28-2016, 10:04 AM)Діана Написав: Добрий день. З е-датою я успішно здається справляюсь. Але тут нещодавно в журналі Головбух бюджет №9 вичитала, що існує ще один веб-портал DATA, в якому теж треба реєструватися і вносити дані. Це дійсно треба робити всім бюджетникам чи треба чекати якихось додаткових розпоряджень? Чесно кажучи, трохи збентежена...Дякую.

Ми без поняття, на, жаль, наша тема - Є-Дата.
Нехай Головбух бюджет Вам пояснить, а ви з нами поділитеся...
Відповісти
Добрий день. У мене виникла проблема реєстрації в службовому кабінеті. При службовому вході видає повідомлення "Сталася помилка при авторизації!.". При спробі зміни паролю видає повідомлення "Користувача з таким ЄДРПОУ не знайдено!". В пошуку за розпорядниками організація присутня із статусом "зареєстровано". В результаті: організація зареєстрована, а зайти в службовий кабінет для внесення інформації неможливо.
Відповісти
Добрий день, вже четвертий місяць намагаюсь зареєструвати кабінет, і результат завжди один і той самий "Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний". Користуюсь сертифікатом мастер кей, звіти інші в Сонаті він підписує, тобто чинний. В чому проблема?
Відповісти
(04-06-2016, 01:20 PM)Юлія Ж. Написав: Добрий день, вже четвертий місяць намагаюсь зареєструвати кабінет, і результат завжди один і той самий "Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний".  Користуюсь сертифікатом мастер кей, звіти інші в Сонаті він підписує, тобто чинний. В чому проблема?

У нас прекрасно працюють кілька сотень ключів мастер кей і жоден з них не мав проблем протягом 4 місяців...

Проблеми з сертифікатом не наші - це проблеми вашого ключа і вашого АЦСК. Звертайтеся до них.
Відповісти
(04-06-2016, 01:26 PM)Галицька Написав:
(04-06-2016, 01:20 PM)Юлія Ж. Написав: Добрий день, вже четвертий місяць намагаюсь зареєструвати кабінет, і результат завжди один і той самий "Сертифікат пошкоджений або не може бути використаний".  Користуюсь сертифікатом мастер кей, звіти інші в Сонаті він підписує, тобто чинний. В чому проблема?

У нас прекрасно працюють кілька сотень ключів мастер кей і жоден з них не мав проблем протягом 4 місяців...

Проблеми з сертифікатом не наші - це проблеми вашого ключа і вашого АЦСК. Звертайтеся до них.

Звертались до представництва Мастер кея, вони відповіли, що якщо в сонаті ключ підписує, значить працює, звертатись до вас...До кого ж тоді звертатись?
Відповісти
Sad 
Доброї ночі, я так зрозуміла вирішення моєї проблеми немає? Sad
Відповісти
(04-06-2016, 07:24 PM)Альона Романова Написав: Доброї ночі, я так зрозуміла вирішення моєї проблеми немає? Sad
Є. Створився кабінет з помилкою (якщо тільки створили, ще нічого не вносили і правильним ключем намагаєтесь змінити пароль): його треба вилучити і зареєструватися по-новому. Тільки для цього треба повідомити ЄДРПОУ. Опишіть проблему на порталі у http://spending.gov.ua/web/guest/contact
Відповісти
Дякую за відповідь.
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)