Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 1 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Реєстрація на порталі
Добрий день! 05483291
Здійснили реєстрацію, всі поля заповнили - вкінці видало повідомлення "Реєстрація пройшла успішно!. Але в кабінет зайти не можемо - "Виникла помилка при авторизації". 1) чи коректно пройшла реєстрація? якщо так, то чоиу не можемо зайти?
Відповісти
(04-29-2016, 05:16 PM)Олена1987 Написав: Добрий день! 05483291
Здійснили реєстрацію, всі поля заповнили - вкінці видало повідомлення "Реєстрація пройшла успішно!. Але в кабінет зайти не можемо - "Виникла помилка при авторизації".  1) чи коректно пройшла реєстрація? якщо так, то чоиу не можемо зайти?

Реєстрація пройшла некоректно, її автоматично видалили, реєструйтеся заново, але з новою електронною адресою
Відповісти
(05-04-2016, 07:11 AM)Галицька Написав:
(04-29-2016, 05:16 PM)Олена1987 Написав: Добрий день! 05483291
Здійснили реєстрацію, всі поля заповнили - вкінці видало повідомлення "Реєстрація пройшла успішно!. Але в кабінет зайти не можемо - "Виникла помилка при авторизації".  1) чи коректно пройшла реєстрація? якщо так, то чоиу не можемо зайти?

Реєстрація пройшла некоректно, її автоматично видалили, реєструйтеся заново, але з новою електронною адресою

А чому виникає проблема, ми вже реєструємся четвертий раз - і кожного разу новий електроний адрес. Так  і адресів не надерешься))))
Відповісти
Добрый день!!!
Прошу помощи.Мы создали кабинет, внёсли договора, отчеты подписали. Хочу проверить в поиске в ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ, ввожу код ЄДРПОУ, в результате НАЖАЛЬ, НІЧОГО НЕ ЗНАЙДЕНО. А в свой кабинет вхожу, вижу отчеты, договора СЛУЖБОВИЙ ВХІД работает, я авторизуюсь и вижу кабинет, а при ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ - НАЖАЛЬ, НІЧОГО НЕ ЗНАЙДЕНО???
Заранее спасибо!!!
Відповісти
(05-13-2016, 06:21 AM)DMSH1 Написав: Добрый день!!!
Прошу помощи.Мы создали кабинет, внёсли договора, отчеты подписали. Хочу проверить в поиске в ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ, ввожу код ЄДРПОУ, в результате НАЖАЛЬ, НІЧОГО НЕ ЗНАЙДЕНО. А в свой кабинет вхожу, вижу отчеты, договора СЛУЖБОВИЙ ВХІД работает, я авторизуюсь и вижу кабинет, а при ПОШУК ЗА РОЗПОРЯДНИКАМИ - НАЖАЛЬ, НІЧОГО НЕ ЗНАЙДЕНО???
Заранее спасибо!!!

Це значить, що індексації ще не відбулося. Перевірте, будь ласка, пізніше.
Основне, щоб у Службовому кабінеті все було ок.
Відповісти
Доброго дня..
Маю таке питання.

На організацію є 3 ключі:

ключ голови;
ключ гол.бухгалтера;
ключ електронної печатки;

Який саме ключ використовувати при реєстрації на порталі?
Відповісти
(05-13-2016, 08:54 AM)Niki Написав:
Заранее спасибо!!!

Добрий день. Скажіть будь ласка скільки часу потрібно для індексації, мі два місяці тому почали вносити данні, а в пошуку за розпорядниками нашої організації так і немає.
Відповісти
(05-17-2016, 06:19 AM)klu41k Написав: Доброго дня..
Маю таке питання.

На організацію є 3 ключі:

ключ голови;
ключ гол.бухгалтера;
ключ електронної печатки;

Який саме ключ використовувати при реєстрації на порталі?
Як сказано в інструкції, будь-яким з трьох, відповідальність на керівнику.
Відповісти
(05-17-2016, 11:23 AM)ОДТЛ Написав:
(05-13-2016, 08:54 AM)Niki Написав:
Заранее спасибо!!!

Добрий день. Скажіть будь ласка скільки часу потрібно для індексації, мі два місяці тому почали вносити данні, а в пошуку за розпорядниками нашої організації так і немає.

Точний час важко визначити, бо залежить від багатьох факторів, але індексація має відбутися найближчим часом, всі кабінети буде видно.
Відповісти
Добрий день!!! Потрібна допомога. Підкажіть, будь-ласка, що означає при корвертації ключів відсутній файл ключа підпису?
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 2 Guest(s)