Thread Rating:
  • 1 Vote(s) - 5 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Редагування підписаних документів
Повідомляємо, що функція редагування підписаних документів на сайті доопрацьовується й буде доступна до кінця цього тижня (по договорах). Просимо вибачення за технічні незручності.
Відповісти
доброго дня!
один і той же договір випадково був внесений двічі й двічі підписаний. чи можна його видалити?
Відповісти
(07-26-2016, 08:19 AM)Niki Написав: Повідомляємо, що функція редагування й видалення підписаних документів на сайті доопрацьовується й буде доступна до кінця цього тижня (по договорах). Просимо вибачення за технічні незручності.

Добрий день! Підкажіть будьласка, дана функція буде доступна тільки розділу "Договори"? Чи зможемо ми виправляти, або редагувати підписані звіти? Дякуємо за відповідь!!!
Відповісти
(07-26-2016, 08:19 AM)Niki Написав: Повідомляємо, що функція редагування й видалення підписаних документів на сайті доопрацьовується й буде доступна до кінця цього тижня (по договорах). Просимо вибачення за технічні незручності.

кінець тижня настав, а функція і досі у повітрі. До кого можна звернутись з приводу видалення підписаного файла (акт)?
Чи може адміністрація/оператори/кол-центр edata впоратися з цим?
Відповісти
мені теж потрібно видалити відрядження,не в той квартал внесла,куда написати,допоможіть
Відповісти
В мене також двічі підписаний та внесений договір та акт. Як тепер видалити один екземпляр?
Відповісти
(08-03-2016, 08:38 AM)Bohdan Написав: В мене також двічі підписаний та внесений договір та акт. Як тепер видалити один екземпляр?
Кнопка удаления (красный крестик) уже появилась сегодня с самого утра, так что пробуйте удалять.
Відповісти
(08-03-2016, 08:55 AM)Наташик Написав:
(08-03-2016, 08:38 AM)Bohdan Написав: В мене також двічі підписаний та внесений договір та акт. Як тепер видалити один екземпляр?
Кнопка удаления (красный крестик) уже появилась сегодня с самого утра, так что пробуйте удалять.

Точно, дякую, не вгледів Cool
Відповісти
Exclamation 
І буде вам щастя :-)

До 12 серпня (включно) можливість видаляти підписані документи повернуто

Після 12-го буде додано опцію протоколювання змін
Відповісти
(08-05-2016, 08:09 AM)Галицька Написав: І буде вам щастя :-)

До 12 серпня (включно) можливість видаляти підписані документи повернуто

Після 12-го буде додано опцію протоколювання змін

А редагувати підписані договори можливість буде?
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)