Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
договори у валюті та тристоронні: просимо надати приклади
#1
Exclamation 
Колеги, 

хто має зразки тристоронніх договорів та/або договорів в іноземній валюті - просимо надіслати до нас приклади для ознайомлення зі структурою і назвами полів таких документів на адресу rozlucka@minfin.gov.ua

Наперед вдячні :-)
Відповісти
#2
виникають наступні проблеми (валютні договори): під час реєстрації валютних договорів в полі Керівник є поле По-батькові - в самому договорі такої інформації немає (керівник є іноземцем). Не заповнювати це поле - далі не пропускає програма. Як бути? Ставити нулі в цьому полі?
Теж саме стосовно ЄДРПОУ. Якщо відсутнє - теж ставити нулі?
При реєстрації додаткової угоди НА ЗМІНУ ТЕРМІНУ ДІЇ договору - програма не пропускає далі без заповнення полів про коригування вартості договору. Але про коригування зовсім мова не йшла, змінювали лише термін дії. Коли ставлю нулі в полі збільшення/зменшення, то необхідно внести СКОРИГОВАНУ вартість договору, але при цьому відсутня можливість внести хоча б ту вартість, яка не міняється у валюті (поле лише для грн).
Також для реєстрації актів до цього валютного договору, в полях актів є лише гривня, а можливість зареєструвати акт у валюті відсутня.
Відповісти
#3
(10-28-2016, 11:19 AM)Галина22 Написав: виникають наступні проблеми (валютні договори): під час реєстрації валютних договорів в полі Керівник є поле По-батькові - в самому договорі такої інформації немає (керівник є іноземцем). Не заповнювати це поле - далі не пропускає програма. Як бути? Ставити нулі в цьому полі?
Теж саме стосовно ЄДРПОУ. Якщо відсутнє - теж ставити нулі?
В текстових полях ставте прочерки (по-батькові - там напевно 2 прочерки потрібно), в цифрових - нулі.

P.S . До валютних додугод і актів розробники ще явно не дійшли
Відповісти
#4
минуло два місяці з дати моїх повідомлень щодо проблем з реєстрацією валютних договорів, але акти і зараз зареєструвати не можу, оскільки в полях актів є лише гривня, а можливість зареєструвати акт у валюті відсутня.... Як бути?
Крім цього, при реєстрації самого договору на суму 18304000 доларів США після натискання зберегти сума перетворюється в набір знаків з цифрами та буквами..... Як бути?
Відповісти
#5
У мене також запитання, що до актів до валютного договору. Як заповнювати, якщо можливості внести акт в валюті немає?
Відповісти


Швидкий перехід на форум:


Users browsing this thread: 1 Guest(s)