Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Додаткові угоди
Доброго дня!У мене виникло питання щодо внесення суми коригування основного договору: яку саме різницю необхідно вносити, зменшення/збільшення вартості додаткової угоди до основного договору чи до останньої занесеної додаткової угоди?
Відповісти
(10-19-2016, 06:37 AM)Yulia Написав: Доброго дня!У мене виникло питання щодо внесення суми коригування основного договору: яку саме різницю необхідно вносити, зменшення/збільшення вартості додаткової угоди до основного договору чи до останньої занесеної додаткової угоди?

Вносити слід різницю зменшення/збільшення суми основного договору з урахуванням всіх попередніх змін. Добто різницю до скоригованої суми договору яку пропонують вносити в іншому полі.
Відповісти
(10-19-2016, 08:14 AM)VOV Написав:
(10-19-2016, 06:37 AM)Yulia Написав: Доброго дня!У мене виникло питання щодо внесення суми коригування основного договору: яку саме різницю необхідно вносити, зменшення/збільшення вартості додаткової угоди до основного договору чи до останньої занесеної додаткової угоди?

Вносити слід різницю зменшення/збільшення суми основного договору з урахуванням всіх попередніх змін. Добто різницю до скоригованої суми договору яку пропонують вносити в іншому полі.

Не зовсім зрозуміло. Якщо навести приклад: Вартість основного договору 1000 грн, дод.угода №1 1500 грн, додаткова угода №2 2000 грн...яка буде сума коригування дод.угоди №2?
Відповісти
(10-19-2016, 09:19 AM)Yulia Написав:
(10-19-2016, 08:14 AM)VOV Написав:

Не зовсім зрозуміло. Якщо навести приклад: Вартість основного договору 1000 грн, дод.угода №1 1500 грн, додаткова угода №2 2000 грн...яка буде сума коригування дод.угоди №2?
Залежить від того що означає сума додаткової угоди. Додаткова угода збільшує суму договіру на свою суму чи встановлює нову суму договору?
Якщо перше то сума коригування дорівнює сумі додаткової угоди, якщо друге то тоді сума коригування = 2200-1150=930
Відповісти

Швидкий перехід на форум:

Users browsing this thread: 1 Guest(s)